ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ଚୋରା ଚାଲାଣର ନୂଆ ଫଣ୍ଡା, ପେଟରେ ଲୁଚାଇ ନେଇଥିଲେ ନଅ ଶହ ଆଠ ଗ୍ରାମ୍ ସୁନା

29/09/2021 at 12:45 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୯/୦୯: ଚୋରା ଚାଲାଣର ପଦ୍ଧତି ବେଳେବେଳେ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥାଏ। ନିକଟରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଇମ୍ଫାଲ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ସୁନା ଚୋରା ଚାଲାଣ କରୁଥିବା ଧରାପଡିଛନ୍ତି। ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଯେଉଁ ଉପାୟରେ ସୁନା ନେଇ ଯାଉଥିଲେ ତାହା ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି।

gold paste in stomach

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜଣକ କେରଳ କୋଝିକୋଡେର ମହମ୍ମଦ ସରିଫ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ସେ ଇମ୍ଫାଲରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଯାଉଥିଲେ। ସୁନାକୁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଚୋରା ଚାଲାଣ କରିବାର ଥିଲା। ବିମାନବନ୍ଦରରେ ସିକ୍ୟୁରିଟି ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଅନୁସନ୍ଧାନ ପାଇଁ ନିଆଯାଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ବହୁତ ଡରି ଯାଇଥିବା ନଜର ଆସିଥିଲେ। ସିଏସ୍ଏଫ୍ ଏବଂ କଷ୍ଟମ୍ ଅଧିକାରୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ଧରି ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପୋଷାକ ଏବଂ ଜିନିଷପତ୍ରରୁ କିଛି ମିଳିନଥିଲା। ଏହା ପରେ ମହମ୍ମଦ ସରିଫଙ୍କ ଏକ୍ସ-ରେ କରାଯାଇଥିଲା।

gold paste in stomach

ଏକ୍ସ-ରେ ଯାହା ଦେଖାଗଲା ତାହା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଥିଲା। ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଳଦ୍ୱାରରେ ପ୍ରାୟ ନଅ ଶହ ଆଠ ଗ୍ରାମ ସୁନା ଥିଲା। ଏହି ସୁନାକୁ ପେଷ୍ଟ ଆକାରରେ ତାଙ୍କ ପେଟରେ ରଖାଯାଇଥିଲା। ଏହି ପେଷ୍ଟକୁ ଚାରି ଭାଗରେ ବିଭକ୍ତ କରି ଏକ ପ୍ୟାକେଟ୍ ତିଆରି କରି ମଳଦ୍ୱାରରେ ଲୁଚାଇ ରଖାଯାଇଥିଲା। ଏକ୍ସ-ରେ ଦେଖିବା ପରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ କଠୋର ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା ​​ଯେଉଁଥିରେ ସେ ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ବହୁତ କଷ୍ଟରେ ସେ ସୁନା ପେଷ୍ଟକୁ ତଳଭାଗରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ କଷ୍ଟମ ଅଧିକାରୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ।

   Related Posts