scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଯୌନ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ମନାକରିବାରୁ ସ୍ତ୍ରୀର ଗଳା କାଟିଲା ସ୍ବାମୀ ; ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ

13/10/2018 at 4:19 PM

ଚେନ୍ନାଇ ୧୩|୧୦: ତାମିଲନାଡୁ ଥିରୁବେରୁମ୍ବୁର ଜିଲ୍ଲା ତିଚ୍ରି ସହରରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଯୌନ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ମନାକରିବାରୁ ସ୍ତ୍ରୀର ଗଳା କାଟି ଦେଇଛି ସ୍ବାମୀ । ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ହାଜତକୁ ପଠାଇଦେଇଛି ପୋଲିସ ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜାନୁଆରୀ ମାସରେ ୨୬ ବର୍ଷୀୟ ଜେସିନ୍ଥା ଜସବିନ ଏବଂ ୩୪ ବର୍ଷୀୟ ଡି.ଶଙ୍କର ସାଗୟାରାଜ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ହିଁ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ସାଗୟାରାଜ କେତେବେଳେ କେମିତି କାମରେ ଯାଉଥିଲା । ଏହା ହିଁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡାର ପ୍ରମୁଖ କାରଣ ଥିଲା । ସାଗୟାରାଜ ଜେସିନ୍ଥା ଅଜାଣତରେ ଗହଣା ବନ୍ଧା ପକାଇ ଦେଇଥିଲା । ଫଳରେ ଝଗଡା ଆହୁରି ତୀବ୍ର ହୋଇଥିଲା ।

ସ୍ବାମୀର ଏଭଳି ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ଦୁଇ ମାସ ତଳେ ସ୍ତ୍ରୀ ଜେସିନ୍ଥା ତା ବାପା ମାଆଙ୍କ ପାଖରେ ଯାଇ ରହୁଥିଲା । ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରେ ସ୍ବାମୀ ସାଗୟାରାଜ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବାପା ମାଆ ଜେସିନ୍ଥାଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରି ଘରକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ବୁଝାସୁଝା କରିବାକୁ ସେ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ଘରକୁ ଫେରିଆସିଥିଲେ । ତାପରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ବନ୍ଦ ହୋଇନଥିଲା । ଘରକୁ ଆସିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଦୁଇ ଥର ଉଭୟଙ୍କର ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା । ଝଗଡା ହେବା ପରେ ଜେସିନ୍ଥା ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ଯୌନ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ମନାକରିଦେଇଥିଲେ । ଏଭଳି ଭାବେ ସ୍ତ୍ରୀ ମନାକରିବାରୁ ସାଗୟାରାଜ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଜେସିନ୍ଥା ଗଭୀର ନିଦରେ ଶୋଇଯାଇଥିଲେ । ରାତି ପ୍ରାୟ ୨ଟା ବେଳେ ଜେସିନ୍ଥାର ଗଳା ଚିପିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଏକ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ଗଳା କାଟିଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ହାଜତକୁ ପଠାଇଦେଇଛି ।

   Related Posts