Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଡାକ୍ତର ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୂହୁର୍ତ୍ତର ଫଟୋ ଚୋରୀ କରି ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରୁଥିବା ଯୁବକ ଗିରଫ

16/10/2018 at 11:49 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୬|୧୦: ସାଉଦିଆରବରେ ରହୁଥିବା ଏକ ଡାକ୍ତର ଦମ୍ପତ୍ତି ସେଠାରେ ଜଣେ ୨୬ବର୍ଷୀୟ ଭାରତୀୟ ଯୁବକକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମହଙ୍ଗା ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛି । ମହମ୍ମଦ ତାବିଶ ମଲିକ ନାମକ ଏହି ଯୁବକ ଡାକ୍ତର ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ମୋବାଇଲରୁ ଡାଟା ଚୋରୀ କରି ମୁମ୍ବାଇ ଚାଲିଆସିଥିଲା ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇରେ ରହି ଡାକ୍ତର ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ତେବେ ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରୁଥିବା ତାବିଶକୁ ସୋମବାର ଦିନ ମୁମ୍ବାଇରୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛି ।

କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ଉପରୋକ୍ତ ଡାକ୍ତର ଦମ୍ପତ୍ତି ମୂଳତଃ ଜମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀର ନିବାସୀ । ଡାକ୍ତରୀ ଡିଗ୍ରୀ ହାସଲ କରିବାପରେ ଏହି ଦମ୍ପତ୍ତି ସାଉଦିଆରବରେ ଏକ ହସପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସକ ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ସାଉଦିରେ ଥିବା ଏକ ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ ମଲରୁ ଡାକ୍ତର ଦମ୍ପତ୍ତି ତାଙ୍କ ଘର ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ରାସନ ସର୍ବଦା କିଣାକିଣି କରୁଥିଲେ । ଏହି କିଣାକିଣି ବେଳେ ତାବିଶ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ଯେ, ଡାକ୍ତର ଦମ୍ପତ୍ତି ଭାରତୀୟ । ଫଳରେ ତାବିଶ ଓ ଡାକ୍ତର ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ସଂପର୍କ ବଢିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଏପରିକି ତାବିଶ ମଝିରେ ମଝିରେ ଡାକ୍ତର ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଧାର କରଜ ମଧ୍ୟ ନେଲା ।

ଇତି ମଧ୍ୟରେ ଥରେ ଡାକ୍ତର ଦମ୍ପତ୍ତି ରହୁଥିବା ଘର ପରିବର୍ତ୍ତନ କଲେ । ଫଳରେ ସେମାନେ ଜିନିଷପତ୍ର ରଖାରଖି କରିବା ପାଇଁ ତାବିଶର ସହାୟତା ନେଇଥିଲେ । ଏହି ମୌକାରେ ଡାକ୍ତର ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବ୍ୟାଗରେ ଥିବା ମୋବାଇଲ ବାହାର କରି ତାବିଶ ସମସ୍ତ ଡାଟା ନିଜ ମୋବାଇଲକୁ ଟ୍ରାନ୍ସଫର କରିଦେଇଥିଲା । ତାବିଶ ଡାକ୍ତର ପତ୍ନୀଙ୍କ ମୋବାଇଲରୁ ଚୋରୀ କରିଥିବା ଡାଟା ମଧ୍ୟରେ ଡାକ୍ତର ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ କିଛି ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ନଗ୍ନ ଫଟୋ ରହିଥିଲା । ଏହି ଫଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ତାବିଶ ମୁଣ୍ଡକୁ ମନ୍ଦବୁଦ୍ଧି ଜୁଟିଥିଲା । ରାତାରାତି କିଛି ଅଧିକ ପଇସା ପାଇବା ପାଇଁ ଡାକ୍ତର ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କଲା । କିନ୍ତୁ ସାଉଦିରେ ରହି ବ୍ଲାକମେଲିଂ କଲାବେଳେ ଯଦି ଧରାପଡିଯାଏ ତାହେଲେ ସେ ଦେଶର ଆଇନ ଅନୁସାରେ କଠୋର ଦଣ୍ଡ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିବ ବୋଲି ତାବିଶ ଜାଣିଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ସେ ଗତ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୬ ତାରିଖରେ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିଥିଲା । ମୁମ୍ବାଇ ଯୋଗେଶ୍ବରୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ନିଜର ଜଣେ ସଂପର୍କୀୟ ଭାଇ ପାଖରେ ରହି ଡାକ୍ତର ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରି ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲା । ଏପରିକି ଏହି ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଫଟୋ ସବୁକୁ ଡାକ୍ତର ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ କିଛି ସଂପର୍କୀୟଙ୍କ ନିକଟକୁ ମଧ୍ୟ ପଠାଇଦେଲା ।

ଦୁଇ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନଦେଲେ ଏହି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ କରିଦେବ ବୋଲି ତାବିଶ ଧମକାଇବାକୁ ଲାଗିଲା । ତାବିଶ କେଉଁ ନମ୍ବରରୁ କେତେବେଳେ ନିଜ ସ୍ବର ବଦଳାଇ ଫୋନ୍ କରୁଥିବାରୁ ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରୁଥିବା ଲୋକ କିଏ ଡାକ୍ତର ଦମ୍ପତ୍ତି ଜାଣିପାରୁନଥିଲେ । ତେବେ ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ ଏକ କଥାରେ ଡାକ୍ତର ପତ୍ନୀ ଜାଣିପାରିଥିଲେ ଯେ, ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରୁଥିବା ଲୋକଟି ତାବିଶ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କେହି ନୁହଁ । ଡାକ୍ତର ଦମ୍ପତ୍ତି ମଧ୍ୟ ଜାଣିଥିଲେ ଯେ, ତାବିଶ କିଛିଦିନ ହେଲା ମୁମ୍ବାଇ ଯାଇଛି । ତେଣୁ ଡାକ୍ତର ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ନେଇ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ନିକଟରେ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ପୋଲିସ ସୋମବାର ଦିନ ତାବିଶକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି । ତାବିଶ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ପିଲିରିତ ଜିଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଫରେଦିଆ ଗାଁ ନିବାସୀ । ଅଧିକ ପଇସା ରୋଜଗାର ପାଇଁ କିଛିଦିନ ତଳେ ସେ ୟୁପିରୁ ସାଉଦି ଚାଲିଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts