AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

କୁକୁର ମାଂସ ଖାଇବାକୁ ମନ ବଳାଇଲା : ନ ରାନ୍ଧିବାରୁ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ମା’ଙ୍କୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ କଲା ଆକ୍ରମଣ ଉଦ୍ୟମ, ଜାଳିଦେଲା ଘର

30/11/2020 at 12:05 PM

ଢେଙ୍କାନାଳ ୩୦।୧୧: କୁକୁର ମାଂସ ସ୍ତ୍ରୀ ରୋଷେଇ କରି ଖାଇବାକୁ ନଦେବାରୁ ଘର ଜାଳିଦେଲା ଯୁବକ। ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା କଙ୍କଡାହାଡରେ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା କଙ୍କଡାହାଡରର କୀର୍ତ୍ତନପୁର ଗାଁର ଶୁକଦେବ ପଧାନ ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଏକ କୁକୁର ନେଇ ଘରକୁ ଆସିଥିଲା । କୁକୁରକୁ କାଟି ମାଂସ ରୋଷେଇ କରି ଖାଇବାକୁ ଦେବା ପାଇଁ ଘରେ ନିଜ ମା’ ଓ ସ୍ତ୍ରୀକୁ କହିଥିଲା । ଶୁକଦେବର ମା’ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ଏଥିରେ ରାଜି ନହେବାରୁ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ହୋଇ ସେମାନଙ୍କୁ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିବା ସହ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିବାକୁ ଗୋଡାଇଥିଲା । ମା’ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ଦୁଇ ଛୁଆଙ୍କୁ ଧରି ଭୟରେ ଘରୁ ପଳାଇଯାଇ ପଡୋଶୀଙ୍କ ଘରେ ଆଶ୍ରୟ ନେଇଥିଲେ ।

ଏହି ସମୟ ଭିତରେ କୁକୁରଟି କେଉଁଆଡେ ପଳାଇଥିଲା । ଏଥିରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ଶୁକଦେବ ନିଶାଶକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ନିଜ ଘରକୁ ଜାଳି ଦେଇଥିଲା । ଘଟଣା ପରେ ଶୁକଦେବଙ୍କ ମା’ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇ କଙ୍କଡ଼ାହାଡ଼ ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଏତଲା ଦେବା ପରେ ଶୁକଦେବକୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts