suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡ଼ା : ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାଡ଼, ଛାତିରେ ବାଜିଛି ଗୁଳି
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଗୁଣି ଗାରେଡି ସନ୍ଦେହ, ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ହାତରେ ଗରମ ପାଣି ଢାଳିବା ସହ ମଳ ଖୁଆଇଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ !

25/12/2022 at 11:32 AM

ମାଲକାନଗିରି ୨୫।୧୨ : ଗୁଣି ଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ହାତ ଉପରେ ଗରମ ପାଣି ଢାଳିବା ସହ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ମଳ ଖୁଆଇଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ । ଏମିତି କିଛି ସାଂଘାତିକ ଚିତ୍ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ମାଲକାନଗିରି ଆଦର୍ଶ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବିଏଲପୁର ପଞ୍ଚାୟତରେ ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ମେଟାଗୁଡା ଗାଁର ମାନ୍ଦାଇ ସୁଗ୍ରୀ ଗାଁରେ ଗୁଣି ଗାରେଡି କରି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ନେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଛନ୍ତି ଗ୍ରାମବାସୀ । ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ମାନ୍ଦାଇଙ୍କ ଘରକୁ ଆସି ପ୍ରଥମେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଏମିତିକି ଉତ୍ୟକ୍ତ ଗ୍ରାମବାସୀ ମାନ୍ଦାଇଙ୍କ ଉପରେ ଗରମ ପାଣି ଢାଳିବା ସହ ତାଙ୍କୁ ମଳ ଖୁଆଇଥିଲେ । ଏଥିସହିତ ତାଙ୍କ ଘର ଉପରେ ଗୋବର ପାଣି ଢାଳିଥିବା ନେଇ ମାନ୍ଦାଇ ମାଲକାନଗିରି ଆଦର୍ଶ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ମାନ୍ଦାଇଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣର ଖବର ପାଇ ଘରକୁ ଆସି ସ୍ତ୍ରୀ ମାନ୍ଦାଇଙ୍କୁ ନେଇ ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି । ମାନ୍ଦାଇଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ମାଲକାନଗିରି ଆଦର୍ଶ ଥାନା ପୋଲିସ ମେଟାଗୁଡା ଗ୍ରାମକୁ ଯାଇ ଘଟଣାର ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହେବା ଦେଖି ଏବେ ମାଟାଗୁଡା ଗାଁ ପୁରୁଷ ଶୂନ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛି । ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଖୋଜୁଥିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କୁ କେବେ ନ୍ୟାୟ ମିଳୁଛି ତାହା ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା ।

   Related Posts