ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମିଶନ୍‌ ଶକ୍ତିକୁ ନେଇ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବଡ଼ ଘୋଷଣା, ବଢ଼ିଲା ଋଣ ପରିମାଣ
  • ||

ଆୟୁଷ୍ମାନ୍‌ଙ୍କ ସହ ଠୁମକା ଲଗାଇବେ ମଲାଇକା, ସ୍ପେଶାଲ୍‌ ଗୀତରେ ଆସିବେ ନଜର

11/11/2022 at 11:24 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୧।୧୧: ‘ଡକ୍ଟର ଜି’ର ଅଭିନେତା ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା । ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆନନ୍ଦ ଏଲ୍ ରାୟଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଆନ୍‌ ଆକ୍ସନ୍ ହିରୋ’ରେ ନଜର ଆସିବେ। ବଡ କଥା ହେଉଛି ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ‘ଛେଆଁ ଛେଆଁ’ ଗର୍ଲ ମଲାଇକା ଆୟୁଷ୍ମାନଙ୍କ ସହ ଏକ ସ୍ପେଶାଲ ଗୀତରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ। ଇ ଟାଇମ୍ସର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ମୁମ୍ବାଇରେ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ପ୍ରିଭ୍ୟୁ ସମୟରେ ସ୍ପେଶାଲ୍‌ ଗୀତରେ କିଲର ଅନ୍ଦାଜ୍‌ରେ ଠୁମକା ଲଗାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଭୂଷଣ କୁମାର ମିଡିଆ ଇଭେଣ୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଆନ୍‌ ଆକ୍ସନ୍ ହିରୋ’ର ଅନେକ ଗୀତ ଅଛି, ହେଲେ ଏହି ଗୀତ ଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ କିଛି କହି ନାହାଁନ୍ତି କିମ୍ବା ମଲାଇକା ଆୟୁଷମାନଙ୍କ ସହ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ଗୀତ ବିଷୟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିନାହାଁନ୍ତି।

ଏହା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ନୁହେଁ ଯେ ମଲାଇକାଙ୍କୁ ଆଇଟମ୍‌ ଗୀତରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।  ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେ ‘ଦବାଙ୍ଗ’ରେ’ ମୁନି ବାଦନାମ୍ ହୁଇ ‘,’ ହାଉସଫୁଲ୍ ୨’ରେ ଅନାର କଲି ଡିସ୍କୋ ଚଲି ‘ଏବଂ’ କାଣ୍ଟେ’ରେ ‘ମାହି ଭେ’ ଭଳି ଅନେକ ଆଇଟମ୍ ଗୀତରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମ ‘ଦିଲ ସେ’ରୁ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ସହ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରେ ତାଙ୍କର’ ଛେଆଁ ଛେଆଁ ଗୀତରୁ ଆଇକନିକ୍‌ ପାଲଟିଥିଲେ।ଏହି ଗୀତଟି ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀରେ କିପରି ରହିବ ତାହା ଦେଖିବା ମଜାଦାର ହେବ ।

   Related Posts