suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ମୁରୈନାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏୟାରଫୋର୍ସର ସୁଖୋଇ-୩୦ ଓ ମିରାଜ୍-୨୦୦୦ ଫାଇଟର ଜେଟ୍ କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଜେରୁଜେଲମ୍‌ରେ ପ୍ରାର୍ଥନାସ୍ଥଳରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୮ମୃତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ବୋଲେରୋ ଓ ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୩ ମୃତ ଗୁରୁତର
  • ||

ବିବାହ ପାଇଁ ଅରବାଜଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ୍ କରିଥିଲେ ମଲାଇକା, ଶୋ’ରେ କଲେ ଖୁଲାସା

6/12/2022 at 11:53 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୬।୧୨: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲାଇକା ଆରୋରା ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାଆନ୍ତି।  ନିକଟରେ ମଲାଇକା ତାଙ୍କର ନୂଆ ସୋ ‘ ମୁଭିଂ ଇନ୍‌ ୱିଥ୍‌ ମଲାଇକା ‘ ଆସିଛି। ଏହି ଶୋ’ରେ ମଲାଇକାଙ୍କ ଜୀବନର କିଛି ଅଜଣା ମୋଡ୍‌ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ମିଳିବ।  ଶୋ’ର ପ୍ରଥମ ଏପିସୋଡ୍ ବହୁତ ଭଲ ଥିଲା ଏବଂ ପ୍ରଥମ ଏପିସୋଡରେ ମଲାଇକା ନିଜ ଶୈଳୀରେ ନିଜର ପରିଚୟ ଦେଇଥିଲେ। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତ ପଛରେ ମଲାଇକାଙ୍କ ଜୀବନ କିପରି ରହିଛି ତାହା ଉପରେ ଏହି ଶୋ ’ଆଧାରିତ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶୋ’ରେ ଅରବାଜ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର କିଛି ରହସ୍ୟ ଖୋଲିଥିଲେ।

ମଲାଇକା ଶୋ’ର ପ୍ରଥମ ଏପିସୋଡରେ, ମଲାଇକା ଫରାହଙ୍କ ସହ ଅରବାଜଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ଭଙ୍ଗି ଯାଇଥିବା ବିବାହ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ । ସେହି ସମୟକୁ ମନେ ପକାଇ ମଲାଇକା କହିଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଛାଡପତ୍ର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଅରହାନ୍ ତାଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ମଲାଇକା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ସର୍ବଦା ସଠିକ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ଏହା କହି ମଲାଇକା ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ଫରାହ ଏହା ଉପରେ କହନ୍ତି, ‘ତୁମେ କାନ୍ଦିବା ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛ’ ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ମଲାଇକା କହିଥିଲେ, “ମୁଁ ଅରବାଜଙ୍କୁ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରପୋଜ୍‌ କରିଥିଲି। ଅରବାଜ ଜଣେ ସ୍ଵିଟହାର୍ଟ। ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ୍‌ କଲି, ସେ ସ୍ଥାନ ଏବଂ ସମୟ ବାଛିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ।” ମଲାଇକାଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ,ଦବଙ୍ଗ ଫିଲ୍ମ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ ହେବା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୂରତା ବଢିବାରେ ଲାଗିଲା। ଦୁହେଁଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଝଗଡ ସୃଷ୍ଟି ହେଲା।  

   Related Posts