Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ‘ମାଣ୍ଡସ୍’ ପ୍ରଭାବ, ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବର୍ଷା
  • ||
  • ନୟାଗଡ: ଫତେଗଡ ଥାନା ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ଧରାପଡିଲେ ଦୁଇ ଆନ୍ତରାଜ୍ୟ ଲୁଟେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରିମାଣ୍ଡର ୬ ଦିନ ପରେ ବି ମୁହଁ ଖୋଲୁନାହାଁନ୍ତି ଅର୍ଚ୍ଚନା, ପଚାରି ପଚାରି ହାଲିଆ ଇଡି
  • ||

ଶୋ’ରେ ନିଜର ଲେହେଙ୍ଗା ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ଟେରେନ୍ସଙ୍କ ସହ ବୋଲ୍ଡ ଡ୍ୟାନ୍ସ କଲେ ମଲାଇକା

12/06/2022 at 9:18 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୨।୦୬ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲାଇକା ଆରୋରା ତାଙ୍କ ବୃତ୍ତିଗତ ଅପେକ୍ଷା ଅନେକ ସମୟରେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନେଇ ଆଲୋଚନାରେ ରହିଥାନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ, ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ମଲାଇକା ଆରୋରା ତାଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ଏବଂ ଚେହେରା ପ୍ରତି କେତେ ଯତ୍ନବାନ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଲାଇକର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଟେରେନ୍ସ ଲୁଇସଙ୍କ ସହ ଷ୍ଟେଜ୍‌ରେ ନାଚୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ମଲାଇକା ଆରୋରା ଟ୍ରାଡିସନାଲ୍‌ ଲୁକ୍‌ରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ।

ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଭିଡିଓ ଡ୍ୟାନ୍ସ ରିଅଲିଟି ଶୋ ‘ଇଣ୍ଡିଆସ୍‌ ବେଷ୍ଟ ଡ୍ୟାନ୍ସର ‘ର ଅଟେ। ଯେଉଁଥିରେ ଶୋ’ରେ ମଲାଇକା ଆରୋରା, ଟେରେନ୍ସ ଲୁଇସ୍ ଏବଂ ଗୀତା କପୁରଙ୍କ ଜଜ୍‌ ଭାବରେ ନଜର ଆସନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ମଲାଇକା ଏବଂ ଟେରେନ୍ସଙ୍କୁ ଢୋଲ ବାଜେ ନେ ଲାଗା’ ଗୀତରେ ନାଚୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଭିଡିଓରେ, ମଲାଇକା ଆରୋରା ଏକ ଲାଲ ଏବଂ କଳା ରଙ୍ଗର ସୁନ୍ଦର ଲେହେଙ୍ଗାରେ ପିନ୍ଧିଥିବାବେଳେ ନ୍ୟୁଡ୍‌ ମେକଅପ୍‌ ନେଇଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ଟେରେନ୍ସ ଲୁଇସ୍ ମଧ୍ୟ ଏକ ଟ୍ରାଡିସ୍‌ନାଲ କୁର୍ତ୍ତାରେ ଖୁବ୍‌ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ନାଚିବାବେଳେ ମଲାଇକା ତାଙ୍କ ପୋଷାକକୁ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ଚିତ୍ରଣ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ଏଥି ସହିତ, ମଲାଇକା, ଟେରେନ୍ସ ଏବଂ ଗୀତା ନାଚ ଦେଖି ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଷ୍ଟେଜ୍‌କୁ ଆସି ନାଚିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି । କହିବାକୁ ଗଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ମଲାଇକାଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ନେଇ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts