Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ତୁର୍କୀର ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ସାତ ମୃତ; ଗ୍ୟାସ ଲିକରୁ ଦୁର୍ଘଟଣା ସନ୍ଦେହ

30/12/2022 at 10:56 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପଶ୍ଚିମ ତୁର୍କୀର ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ସ୍ଥାନୀୟ ଅଧିକାରୀମାନେ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଜଣେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅନୁସାରେ ଗ୍ୟାସ ଲିକ୍ ଯୋଗୁଁ ଏହି ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇପାରେ । ଏହି ବିସ୍ଫୋରଣରେ ଅନ୍ୟ କିଛି ଜଣ ଆହତ ହୋଇଥିବା ଖବର ମଧ୍ୟ ସାମନାକୁ ଆସିଛି ।

ଆୟଦିନ ପ୍ରାନ୍ତର ଗଭର୍ଣ୍ଣର ହୁସେନ ତୁର୍କୀର ସିଏନଏନ-ତୁର୍କୀକୁ ସୂଚନା ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ବିସ୍ଫୋରଣରେ ଅନ୍ୟ ପାଞ୍ଚ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଗଭର୍ଣ୍ଣର ହୁସେନ ଓକୋସୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବୟାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ରୋଷେଇ ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର ଲିକ୍ ହୋଇଥିଲା, ଏହି କାରଣରୁ ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଛି ।

ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଆୟଦିନର ନାଜିଲ୍ଲୀ ଜିଲ୍ଲାରରେ ତୁର୍କୀ ଡୋର କବାବ ଦୋକାନରେ ବିସ୍ଫୋରଣ ପରେ ନିଆ ଲାଗିଥିଲା । ଏହାପରେ ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀର କର୍ମଚାରୀ ପହଞ୍ଚି ନିଆଁକୁ ଆୟତ୍ତ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts