Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠଗଡ: ହଟିଲା କଟକଣା, ନୂଆ ବର୍ଷରୁ ବାବା ଧବଳେଶ୍ୱରଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିବେ ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ବାତ୍ୟାର ରୂପନେବ ଗଭୀର ଅବପାତ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶା
  • ||
  • ୧୭ ଜଣିଆ ରଣଜୀ ଟିମ୍ ଘୋଷଣା : ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ସେନାପତି ଅଧିନାୟକ, ୪ ନୂଆ ମୁହଁ
  • ||
  • ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ନକଲି ସୁନା ଦେଇ ଋଣ କରି ୫୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାଗିଂ ଘଟଣା, ୭ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||

ସାଉଥ୍‌ ସିନେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ MS Dhoniଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି ! ଏହି ୨ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ସହ କରିବେ ଫିଲ୍ମ

16/10/2022 at 12:07 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୬।୧୦: ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟିମ୍‌ର ପୂର୍ବ କ୍ୟାପଟେନ୍‌ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀ। ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଫଲୋର୍ସ ଖୁବ୍‌ ଅଧିକ । ତାଙ୍କ ପର୍ସନାଲ ଲାଇଫ୍‌ ଠାରୁ ପ୍ରଫେସନାଲ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ଖୁବ୍‌ ଆଗ୍ରହୀ ଥାନ୍ତି ଫ୍ୟାନ୍ସ । ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଧୋନୀ ଫଟୋ ଏବ ଭିଡିଓ ସବୁବେଳେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହୋଇଥାଏ । ଧୋନୀ ପ୍ରାୟତଃ ସମୟ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଓ ପତ୍ନୀ ଉପରେ ପ୍ରେମ ବର୍ଷା କରିଥାନ୍ତି। ହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ବଡ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଯାହା ବିଷୟରେ ଜାଣି ସିନେ ଲଭର୍ସମାନେ ଖୁସି ହୋଇଯିବେ ।

ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟସ୍‌ ଅନୁଯାୟୀ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀ  ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ସିନେ ଜଗତରେ ପାଦ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। କୁହାଯାଉଛି କି ସାଉଥ୍‌ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ପ୍ରଥମେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ । ପ୍ରଥମେ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ସୁପରଷ୍ଟାର ଥଲାପଥି ବିଜୟ ଓ ମହେଶ ବାବୁଙ୍କ ସହ ହାତ ମିଳାଇଛନ୍ତି। ଧୋନୀ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ମଲାୟଲମ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅଭିନେତା ପୃଥୀରାଜ୍‌ ସୁକୁମାରନ ଓ କନ୍ନଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର କିଚ୍ଚା ସୁଦୀପକୁ କାଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି।

କହିବାକୁ ଗଲେ ଧୋନୀଙ୍କର ଏକ ପ୍ରଡକସନ୍‌ ହାଉସ୍‌ ଅଛି । ଯାହାର ନାମ ଏମଏସ୍‌ ଧୋନୀ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ୍‌ । ଏହି ପ୍ରଡକସନ୍‌ ହାଉସ୍ ଧୋନୀଙ୍କ ସହ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାଳୁଛନ୍ତି।  କୁହାଯାଉଛି କି ଏହାର ନୂଆ ଅଫିସ୍‌ ଚେନ୍ନାଇରେ କରାଯାଉଛି । ଏହି ପ୍ରଡକସନ୍‌ ହାଉସ୍‌ରେ ରୋର୍‌ ଅଫ୍‌ ଲାୟନ୍‌, ଦ ହିଡନ୍‌ ହିନ୍ଦୁ ଓ ବ୍ଲେଜ୍‌ ଟୁ ଗ୍ଲୋରୀ ଭଳି ତିନୋଟି ଛୋଟ ବଜେଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ହୋଇ ସାରିଛି ।

   Related Posts