Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ: ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ନିଲମ୍ୱିତ ହେଲେ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ, କହିଥିଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡର ଦାମ୍‌ କଣ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ?
  • ||
  • ବାରିପଦା:ସରକାରୀ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୪ ଦୋକାନ ଓ ହୋଟେଲ ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||

ନବୀ ମୁମ୍ୱାଇରେ ଦୁର୍ଘଟଣା; କୋଠାଘରର ୬ ମହଲା ଛାତ ତଳକୁ ଖସିବାରୁ ୭ ଆହତ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି

11/06/2022 at 7:29 PM

ମୁମ୍ୱାଇ ୧୧/୦୬ : ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ରାଜଧାନୀ ମୁମ୍ୱାଇର ନବୀ ମୁମ୍ୱାଇ ଅଞ୍ଚଳରେ ଶନିବାର ଦ୍ୱିପ୍ରହରେ ଏକ ବଡ଼ କୋଠାଘରର କିଛି ଅଂଶ ଖସି ପଡ଼ିବାରୁ ସେଠାରେ ହଟଚମଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଏହାର ସୂଚନା ପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ତୁରନ୍ତ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିଛି। ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଆହତ ୭ ଜଣଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

ଏଥିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ କୋଠାଘର ଭିତରେ ଫସି ରହିଛନ୍ତି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ଧାରକାରୀ ଦଳ ଓ ପୋଲିସ ପ୍ରୟାସ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି। ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଅନକ ଆମ୍ୱୁଲନ୍ସ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ସେହିପରି ଏବେ ଅଧିକ ସଂଖ୍ୟାରେ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି।

ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ନବି ମୁମ୍ୱାଇ ନଗର ନିଗମ ଆୟୁକ୍ତ ଅଭିଜୀତ ବାଙ୍ଗଡ଼ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନବୀ ମୁମ୍ୱାଇର ଗୋଟିଏ କୋଠାର ୬ ମହଲାର ଛାତ ତଳକୁ ଖସି ପଡ଼ିବାରୁ ୭ ଲୋକଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବେ ମଧ୍ୟ ଜାରି ରହିଛି ।

   Related Posts