scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ମହାଭାରତର ‘ଶକୁନି ମାମା’ ଗୁଫିଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ, ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଥିଲେ ଅସୁସ୍ଥ

5/06/2023 at 12:36 PM

ଲାଗୁଛି ଯେମିତି ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ କାହାର ନଜର ଲାଗି ଯାଇଛି। ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରେଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି। ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଛି । ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁଲୋଚାନା ଲାଟକରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଆସିଥିଲା। ଆଉ ଏବେ ମହାଭାରତରେ ‘ଶକୁନି ମାମା’ର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତଥା ଭେଟେରାନ୍ ଅଭିନେତା ଗୁଫି ପେଣ୍ଟଲଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି ।

ଗୁଫି ପେଣ୍ଟଲ ଗତ ୧୦ ଦିନ ଧରି ଜୀବନ ଓ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ସଂଗ୍ରାମ କରୁଥିଲେ ।  ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଆଇସିୟୁରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିଲେ। ତେବେ ଦୁଇ ଦିନ ହେବ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅନେକ ଉନ୍ନତି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଆଶା କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ସୁସ୍ଥ ହେବା ପରେ ଘରକୁ ଯିବେ। କିନ୍ତୁ ଆଜି ସେ ଜୀବନର ଯୁଦ୍ଧରେ ହାରିଗଲେ । ଗୁଫିଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଗୁଫି ପେଣ୍ଟଲଙ୍କ ପୁତୁରା ହିତେନ ପେଣ୍ଟଲ ଏହି ସୂଚନ ଦେଇଛନ୍ତି।  ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଅନେକ ବୟସ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ । ଆଜି ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୯ ଟା ସମୟରେ ହୃଦଘାତରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଶେଷ ରୀତିନୀତି ଅପରାହ୍ନ ୪ଟା ସମୟରେ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର କରାଯିବ

କହିବାକୁ ଗଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଟିନା ଘାଇ ପ୍ରଥମେ ଗୁଫିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଏକ ଅପଡେଟ୍‌ ଦେଇଥିଲେ । ଟିନା ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗୁଫି ଜି ଅସୁବିଧାରେ ଅଛନ୍ତି, ଶୀଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରନ୍ତୁ … ”ଏହା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା।

   Related Posts