ପୂର୍ବ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଅପଶବ୍ଦ କହିପାରିବେନି କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ସୁଚିତ୍ରା; ବୟାନବାଜି ଉପରେ ମାଦ୍ରାସ୍ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ରୋକ୍

Published By : Prameya-News7 Bureau | May 27, 2024 IST

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୭।୦୫: ମାଦ୍ରାସ ହାଇକୋର୍ଟ ୨୪ ମେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ପ୍ଲେ-ବ୍ୟାକ୍‌ ଗାୟକ ଆର ସୁଚିତ୍ରାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା କାର୍ତ୍ତିକ କୁମାରଙ୍କ ବିଷୟରେ କୌଣସି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବାକୁ ବାରଣ କରିଥିଲେ। ଜଷ୍ଟିସ ପି.ବି ବାଲାଜୀ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅପମାନଜନକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିବାରୁ ସୁମିତ୍ରାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ୧ କୋଟି ଟଙ୍କା କ୍ଷତିପୂରଣ ମାଗିଥିଲେ।

ମେ ୧୬ ରେ କାର୍ତ୍ତିକ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ 'ହୋମୋଫୋବିକ୍', 'ଜାତିବାଦୀ' ଏବଂ 'ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାଷା' ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରି ସୁଚିତ୍ରାଙ୍କୁ ଏକ ଆଇନଗତ ନୋଟିସ୍ ପଠାଇଥିଲେ। ସର୍ବସାଧାରଣରେ କ୍ଷମା ମାଗିବାକୁ, ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିବାକୁ ଏବଂ ଆଉ କୌଣସି ଅପମାନଜନକ ମନ୍ତବ୍ୟ ନଦେବାକୁ ସେ ସୁଚିତ୍ରାଙ୍କୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅପମାନଜନକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବା ସେମାନଙ୍କ ଛାଡପତ୍ରର ସର୍ତ୍ତଗୁଡିକର ଉଲ୍ଲଂଘନ ହେବ।

ଗତ କିଛି ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ ସୁଚିତ୍ରା କିଛି ତାମିଲ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲକୁ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଇଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ କାର୍ତ୍ତିକ କୁମାର, ଅଭିନେତା ଧନୁଷ, ତ୍ରିଶା, ଏବଂ ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଝିଅ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅପମାନଜନକ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ଏତିକି ନୁହେଁ ସେ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ କାର୍ତ୍ତିକ ଏବଂ ଧନୁଷ ସମଲିଙ୍ଗୀ ଅଟନ୍ତି। ୨୦୧୭ରେ, ସୁଚିଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟ (ବର୍ତ୍ତମାନ X) ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଲିକ୍ କରି ସେମାନଙ୍କୁ ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଭିହିତ କରିଥିଲା। ଏହି ଘଟଣା ପରେ କାର୍ତ୍ତିକ ଏବଂ ସୁଚି ପରସ୍ପରଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ।

 


News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.