AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହିପିଣ୍ଡା ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲରେ ଦନ୍ତା ମୃତଦେହ ଠାବ, ହାତୀକୁ ମାରି ନେଇଗଲେ ଦାନ୍ତ
  • ||
  • MKCG ମେଡିକାଲ ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକ ସମ୍ମୁଖରେ ଦୁର୍ଘଟଣା: ସ୍କୁଟି-କାର୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଦୁଇ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାତିରେ ପାରଦ କମିବ ଓ ଶୀତ ବଢ଼ିବ, ଦିନରେ ସ୍ୱାଭାବିକଠାରୁ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା
  • ||
  • ତୋଲକୋଇ: ଦନ୍ତା ଆକ୍ରମଣରେ ହାତୀଛୁଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଜଙ୍ଗଲରେ ପଡିଛି ମୃତଦେହ
  • ||

‘ପଠାନ’କୁ ବ୍ୟାନ ଦାବି କଲା ଉଲେମା ବୋର୍ଡ, କହିଲେ-ମୁସଲମାନ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଭାବନାକୁ ଆଘାତ ହୋଇଛି

17/12/2022 at 1:35 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୭।୧୨: ଶାହରୁଖ ଖାନ ଏବଂ ଦୀପିକାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପଠାନ’ର ଟିଜର ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିଲା । ନିକଟରେ ତାହାର ପ୍ରଥମ ଗୀତ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଯାହାକୁ ନେଇ ବିବାଦ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି। ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଉଲେମା ବୋର୍ଡ ଫିଲ୍ମ ବିରୋଧରେ ଆପତ୍ତି ଉଠାଇବା ପାଇଁ ସର୍ବଶେଷ ଅଟେ ଏବଂ ଏହାକୁ ନିଷେଧାଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।ସାଂସଦ ଉଲେମା ବୋର୍ଡର ସଭାପତି ସୟଦ ଅନାସ ଅଲି ANI କୁ କହିଛନ୍ତି, “ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦ୍ୱାରା ମୁସଲମାନ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଭାବନା ଆଘାତ ପାଇଛି। କେବଳ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ନୁହେଁ ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଆମେ ଅନୁମତି ଦେବୁ ନାହିଁ।

ପଠାନ ଏକ ସମ୍ମାନଜନକ ମୁସଲମାନ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ । କେବଳ ପଠାନ ନୁହଁନ୍ତି ସମଗ୍ର ମୁସଲମାନ ସମ୍ପ୍ରଦାୟକୁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦ୍ଵାରା ବଦନାମ କରାଯାଉଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମର ନାମ ପଠାନ ଏବଂ ମହିଳାମାନେ ଏଥିରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ନୃତ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଫିଲ୍ମରେ ପଠାନ୍‌ଙ୍କୁ ଭୁଲ୍ ଦର୍ଶାଯାଇଛି।”ଏହାକୁ ନେଇ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, “ନିର୍ମାତାମାନେ ପଠାନ ନାମକୁ ହଟାଇବା ଉଚିତ୍। ଶାହାରୁଖ ଖାନ ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ରର ନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ନିହାତି ଦରକାର। ଏହା ପରେ ଆପଣ ଯାହା ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହା କରନ୍ତୁ।

କିନ୍ତୁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଭାରତରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଦେବୁ ନାହିଁ। ଆମେ ଏକ ଆଇନଗତ ଭାବେ ଲଢିବୁ। ଅଲି ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ସେନ୍ସର ବୋର୍ଡ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଯଥାସାଧ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ସାଂସଦ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ନରୋତ୍ତମ ମିଶ୍ରା ଫିଲ୍ମର ଗୀତ ‘ବେଶରାମ ରଙ୍ଗ’ ବିରୋଧରେ ଆପତ୍ତି ଉଠାଇଥିଲେ ଏବଂ ANI ଦ୍ୱାରା କୁହାଯାଇଥିଲା, “ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ଗୀତର ପୋଷାକ ଆପତ୍ତିଜନକ। ଏଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ପଠାନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଗୀତଟି ଏକ ମଇଳା ଅଶ୍ଳୀଳ ମାନସିକତାରେ ସୁଟିଂ କରାଯାଇଛି।

   Related Posts