oroinfra
maganna
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୋହନା: ଲଗାଣ ବର୍ଷାରେ ଭୁଶୁଡ଼ିଲା କାନ୍ଥ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ପରିବାରର ୪ ସଦସ୍ୟ
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ର ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ ସତ୍ୟପାଲ ମଲିକ୍, କହିଲେ ମୁଁ ଏବେ ସ୍ୱାଧୀନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମୁମ୍ୱାଇ: ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ଅରୁଣ ବାଲୀଙ୍କ ନିଧନ, ୭୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ତୁହାକୁ ତୁହା ବର୍ଷା, ଆସୁଛି ଘୁର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ: ଧାମନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ, ୧୫ରେ ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲୀ: ପଦ୍ମାବତୀ ଟ୍ରଲରରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟଣା, ୧୦ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ୧୦ ଧୀବର
  • ||

ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହୋଇଥାନ୍ତି ଏହି ୪ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି, ଭଗବାନ ହନୁମାନଙ୍କର ରହିଥାଏ ବିଶେଷ କୃପା…

25/12/2021 at 8:10 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ ୨୫।୧୨ : ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ୧୨ଟି ରାଶି ରହିଛି । ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତି ଭିନ୍ନ ରହିଥାଏ । ରାଶି ଆଧାରରେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ସୂଚନା ମିଳିଥାଏ । ତେବେ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ୧୨ ଟି ରାଶି ମଧ୍ୟରୁ ୨ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଏପରି ଯେ ସେମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହୁଅନ୍ତି । ଏହି ରାଶି ଗୁଡିକ ଉପରେ ଭଗବାନ ହନୁମାନଙ୍କର ବିଶେଷ କୃପା ରହିଥାଏ । ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ହନୁମାନଙ୍କର ବିଶେଷ କୃପା ରହିଥାଏ, ତାଙ୍କର ଜୀବନରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡେ ନାହିଁ। ହନୁମାନଙ୍କ କୃପାରୁ ବ୍ୟକ୍ତିର ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇଥାଏ । କୁହାଯାଏ ଯେ ଭଗବାନଙ୍କ ହନୁମାନଙ୍କୁ ଆନ୍ତରିକତାର ସହିତ ପୂଜା କରୁଥିବା ଭକ୍ତଙ୍କର କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଅସୁବିଧା ଅଭାବ ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ଦୁଇଟି ରାଶିଫଳ ବଜରଙ୍ଗ ବାଲି ତଥା ହନୁମାନଙ୍କ କୃପାରୁ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିଥାଏ ।

ମେଷ ରାଶି- ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଭଗବାନ ହନୁମାନଙ୍କ ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତଙ୍କ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଦୟା କରିଥାନ୍ତି । ଭଗବାନ ହନୁମାନ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିଥାନ୍ତି । କୁହାଯାଏ ଯେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଅଧିକ ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତି ଏବଂ ଏକାଗ୍ରତା କରିବାର କ୍ଷମତା ରହିଛି । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଏବଂ ଚତୁର ଅଟନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଅର୍ଥର ଅଭାବ ଦେଖା ଯାଏ ନାହିଁ । ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଭଗବାନ ହନୁମାନ କୃପାରୁ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହୁଅନ୍ତି ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି- କୁମ୍ଭର ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ହନୁମାନଙ୍କର ବିଶେଷ କୃପା ରହିଥାଏ । ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କ୍ୟାରିଅରରେ ବହୁ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଥାନ୍ତି। ଭଗବାନ ହନୁମାନଙ୍କ କୃପାରୁ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିର ଲୋକମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଆନ୍ତି । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଜୀବନରେ ବହୁତ ସମ୍ମାନ ପାଆନ୍ତି।

ସିଂହ ରାଶି- ଭଗବାନ ହନୁମାନ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧାରୁ ରକ୍ଷା କରନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ବଡ ବଡ ଅସୁବିଧାରୁ ବାହାର କରିଦିଅନ୍ତି । ହନୁମାନଙ୍କର କୃପାରୁ, ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ଅର୍ଥର ଅଭାବ ନଥାଏ । ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସର୍ବଦା ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି କରନ୍ତି ।

ବିଛା ରାଶି- ଭଗବାନ ହନୁମାନଙ୍କ କୃପା ହେତୁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବାଧା ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ । ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଥାନ୍ତି । ଭଗବାନ ହନୁମାନଙ୍କ କୃପାରୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହୁଅନ୍ତି ।

   Related Posts