vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବ ୟୁକ୍ରେନରେ ଋଷର ଘନଘନ ଆକ୍ରମଣ, ଲୁହାଂସ୍କକୁ କବଜା କଲା ପୁଟିନ ସେନା
  • ||
  • ସେୟାର ବଜାରରେ ଉତ୍ସାହ : ଆରମ୍ଭରୁ ସବୁଜ ରଙ୍ଗରେ ଖୋଲିଲା ସେନସେକ୍ସ ଓ ନିଫ୍ଟି
  • ||
  • ‘ଶିବସେନାକୁ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଚି ବିଜେପି’ : ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଉଦ୍ଧବ
  • ||
  • କାହିଁକି ମ୍ୟାଚରେ ପଛେଇଗଲା ଭାରତ ? କାରଣ କହିଲେ ବ୍ୟାଟିଂ କୋଚ୍
  • ||
  • ଭୂମିକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଆଣ୍ଡାମାନ-ନିକୋବର, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ତୀବ୍ରତା ୫.୦
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ୪ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଅଧିକ ଭିଜିବ ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲା
  • ||
  • ବୁମରାହଙ୍କ ପଡିଆ ଛାଡିବା ଟିମ୍‌କୁ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଦୁଇଟି ରିଭ୍ୟୁ ବରବାଦ କଲେ ପନ୍ତ
  • ||

ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପରି ଉଜ୍ବଳ ହୋଇଥାଏ ଏହି ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ, ଦେଖାଦିଏ ନାହିଁ ଦାରିଦ୍ର୍ୟତା

22/05/2022 at 7:58 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୨।୦୫: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ୧୨ ରାଶି ରହିଛି । ଏହି ରାଶି ଗୁଡିକ ପ୍ରତିଦିନ ତାଙ୍କ ଦିଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି । ରାଶି ଗୁଡିକର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଲେ କେତେକ ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ବଦଳି ଥାଏ ତ ଆଉ କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ ଅଶୁଭ ହୋଇଥାଏ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, କେତେକ ରାଶିର ଗୁଡିକର ଭାଗ୍ୟ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ଅଟେ। ଏହି ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଖୁବ୍ କ୍ୱଚିତ୍ ଦେଖାଯାଏ। ଏହି ଲୋକମାନେ ଦାରିଦ୍ର୍ୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି । ଏହି ଲୋକମାନେ ଧନୀ ଧନୀ ହୋଇଥାନ୍ତି ।

ବୃଷ ରାଶି-ଏହି ଲୋକମାନେ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ କରିଥାନ୍ତି । ଏହି ଲୋକମାନେ ଧନୀ ହୋଇଥାନ୍ତି।ଏହି ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତଙ୍କର ଅନେକ ସମୟରେ ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜଳ ହୋଇଥାଏ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହୋଇଥାଏ । ଏହି ରାଶିଲୋକମାନେ ଖୁବ୍‌ ପରିଶ୍ରମୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଆନ୍ତି ।

କର୍କଟ ରାଶିର- ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଧନୀ ଅଟନ୍ତି। ଏହି ଲୋକମାନେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ । ଏହି ଲୋକମାନେ ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଆନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଅଭାବ ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ ।

ସିଂହ ରାଶି- ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ କମ୍‌ ପଡିଥାଏ । ଏହି ଲୋକମାନେ ଖୁବ୍‌ ପରିଶ୍ରମୀ ଅଟନ୍ତି । ଲୋକମାନେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ। ଏହି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ସୁଖରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାଏ। ଏହି ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ୍‌ କରିଥାନ୍ତି ।

ବିଛା ରାଶି- ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସଦା-ସର୍ବଦା ଭାଗ୍ୟବାନ ଅଟନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହୋଇଥାଏ। ସଚ୍ଚୋଟ ଏବଂ ଦୟାଳୁ ଅଟନ୍ତି । ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦିଏ।

   Related Posts