AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ଜାତି ଅଲଗା ହେଲା ବୋଲି ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇ ଠକିଲା ପ୍ରେମିକ, ପୁଅଘର ସମ୍ମୁଖରେ ପ୍ରେମିକାର ଧାରଣା

24/08/2022 at 4:26 PM

ସାନଖେମୁଣ୍ଡି, ୨୪/୦୮: ପ୍ରେମିକ ଘର ଆଗରେ ପ୍ରେମିକାର ଧାରଣା । ପ୍ରେମିକ ଜାତିର ହୋଇନଥିବାରୁ ଘରକୁ ନେଇ ପତ୍ନୀର ମାନ୍ୟତା ଦେଉନଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟତ୍ର ବିବାହ ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିବାକୁ ନେଇ ପ୍ରେମିକର ଘର ସମ୍ମୁଖରେ ଧାରଣା ଦେଇଛି ପ୍ରେମିକା । ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଗଢ଼ି ଉଠିବା ପରେ ୨୦୧୯ ମସିହାରେ ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇଥିବା ପ୍ରେମିକା ଜଣକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇ ପରବର୍ତ୍ତି ଅବସ୍ଥାରେ ବିବାହ ନ କରିବା ହେତୁ ସେ ଧାରଣା ଦେଇଥିବା କହିଛନ୍ତି ।

ପ୍ରେମିକା ତା ୩/୧୨/୨୦୧୯ ରିଖରେ ଦିଗପହଣ୍ଡି ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିବା ପ୍ରାପ୍ତ ଏତଲା ନକଲ ଆଧାରରେ ଜଣାପଡିଛି । ଥାନାରେ ଏତଲା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାହ ପାଇଁ ସ୍ଥିରୀକୃତ ହୋଇଥିଲା । ଘଟଣାଟିକୁ କିଛି ଦିନ ବିତିଯିବା ପରେ ତତ୍‌ ସମୟରେ ସମାଧାନ କରାଯାଇଥିଲା । ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲା ପ୍ରେମିକ । ହେଲେ ପରେ ଘରୁ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିବା ବେଳେ ଆଉ ଏକ ଝିଅକୁ ନିଜ ଜାତିରେ ବିବାହ ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିବା ସୂଚନା ପାଇ ପ୍ରେମିକା ଜଣକ ଧାରଣା ଦେଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

   Related Posts