previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟନା : ନୀତୀଶ କୁମାରଙ୍କ ଅଷ୍ଟମ ପାଳି, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ନେଲେ ଶପଥ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୫୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ ବେଳେ ଧରାପଡିଲା ସୁନା ତସ୍କରୀ, ୨୦ ସୁନା ବିସ୍କୁଟ ଜବତ
  • ||
  • ସୋର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ତୀର୍ଥଯାତ୍ରୀ ବସ୍, ୩୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ, ପିଟି ମାରିଦେଲେ ସଂପର୍କୀୟ : ଜୀବନ ବିକଳରେ ଦୌଡି ପଳାଇବାରୁ ବଞ୍ଚିଗଲା ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସାଙ୍ଗ

22/08/2020 at 2:46 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୨।୮: ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ପ୍ରେମିକ । ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଘରଲୋକ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖିଦେଲେ । ରାଗରେ ସେମାନେ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲେ । ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିଲା । ମାତ୍ର ସେ ସେଠାରୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଦୌଡି ପଳାଇ ଆସିଥିଲେ । ଫଳରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚଯାଇଛି । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ବିହାର ଶେଖପୁରା ଅଞ୍ଚଳରେ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ପ୍ରେମିକ ଜଣଙ୍କ ବିହାର ଶେଖପୁରା ଅଞ୍ଚଳ ନବାଦାର କୋଚଗାଁରେ ରହୁଥିଲେ । ତାଙ୍କର ହୀରା ମାଫୋ ଗାଁର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଗଢି ଉଠିଥିଲା । ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ସେ ମାଫୋ ଗାଁରେ ଥିବା ଜଣେ ସଂପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରକୁ ପ୍ରାୟତଃ ଯାଉଥିଲେ । ଘଟଣା ଦିନ ସେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସହ ଭେଟିବାକୁ ମାଫୋ ଗାଁକୁ ଯାଇଥିଲେ । ମାତ୍ର ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ସେଠାରେ ଦେଖିଦେଇଥିଲେ । ସେମାନେ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ ତାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରି ହତ୍ୟା କରିଦେଇଥିଲେ ।

ମୃତକଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟମାନେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ପରିବାରଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ମେହୁଶ ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ମୃତକଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି । ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇଛି । ପୋଲିସ ଶବ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଇଛି ।

   Related Posts