scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଫେସବୁକରେ ଦୁଇ ବିବାହିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହେଲା ପ୍ରେମ : ପ୍ରେମରୁ ପରିଣୟ ଓ ଶେଷରେ ଧୋକା

16/10/2018 at 4:07 PM

ଦୁର୍ଗ ୧୬/୧୦ : ଫେସବୁକରେ ଦୁଇଜଣ ବିବାହିତ ପୁରୁଷ ଓ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମେ ବନ୍ଧୁତା ଓ ପରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ହୋଇଥିଲା | ପରସ୍ପରକୁ ନିଜ ନିଜର ଟେଲିଫୋନ ନମ୍ବର ଦେଇ ଟେଲିଫୋନରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ ହେଲା | ଏହାପରେ ବିବାହିତ ମହିଳା ତାଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ରାୟପୁର ଆସିଥିଲେ | ରାୟପୁରରେ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଦୁଇ ମାସ ରହିଥିଲେ | ଏବେ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କୁ ପାଖରେ ରଖିବାକୁ ମନା କରିଦେଲେ | ଫଳରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ମହିଳା ଥାନାର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ସମ୍ପୃକ୍ତ ବିବାହିତ ଯୁବକ ସଚିନ ହୁନ୍ଦକରକୁ ଗିରଫ କରିଛି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ରାୟପୁରର ମଠପୁରେନାର ନିବାସୀ ସଚିନଙ୍କ ବୟସ ୩୫ ବର୍ଷ | ସେ ବିବାହିତ | ଫେସବୁକରେ ଜଣେ ୨୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ବନ୍ଧୁତା ହୋଇଥିଲା | ଏହି ବନ୍ଧୁତା ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ପ୍ରେମରେ ରୂପାନ୍ତରିତ ହୋଇଥିଲା | ଦୁହେଁ ଫେସବୁକ ଅପେକ୍ଷା ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଧରି ଫୋନରେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରୁଥିଲେ | କିଛି ଦିନ ପରେ ବିବାହିତା ମହିଳା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଓ ପରିବାର ଅଗୋଚରରେ ସଚିନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ରାୟପୁର ଚାଲି ଆସିଥିଲେ | ସଚିନ ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ରାୟପୁରର ସିମରନ ଷ୍ଟ୍ରିଟରେ ଥିବା ଏକ ଫ୍ଲାଟକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ |
ସେଠାରେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ସଚିନ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ଚାହିଁଥିଲେ | ତେବେ ଏଥିରେ ମହିଳା ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ | ଫଳରେ ମହିଳାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ସିନ୍ଦୁର ଲଗାଇ ସଚିନ କହିଥିଲେ ଯେ, ଏବେ ତ ବିବାହ ହୋଇଗଲା | ତେଣୁ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରକ୍ଷା କରିବାରେ ଅସୁବିଧା କ’ଣ ! ତଥାପି ମହିଳା ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ | ସଚିନ ତାଙ୍କ ସହ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରକ୍ଷା କରିଥିଲେ | ଦୀର୍ଘ ୨ମାସ ଧରି ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରକ୍ଷା କରିବା ପରେ ସଚିନ ମହିଳାଙ୍କୁ ଆଉ ପାଖରେ ରଖିବାକୁ ଚାହିଁନଥିଲେ | ଫଳରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ମହିଳା ରାୟପୁର ମହିଳା ଥାନାରେ ପହଂଚି ସମସ୍ତ ଘଟଣା ବର୍ଣନା କରିଥିଲେ | ପୋଲିସ ସଚିନକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି |

   Related Posts