AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ଫେସବୁକରେ ଦୁଇ ବିବାହିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହେଲା ପ୍ରେମ : ପ୍ରେମରୁ ପରିଣୟ ଓ ଶେଷରେ ଧୋକା

16/10/2018 at 4:07 PM

ଦୁର୍ଗ ୧୬/୧୦ : ଫେସବୁକରେ ଦୁଇଜଣ ବିବାହିତ ପୁରୁଷ ଓ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମେ ବନ୍ଧୁତା ଓ ପରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ହୋଇଥିଲା | ପରସ୍ପରକୁ ନିଜ ନିଜର ଟେଲିଫୋନ ନମ୍ବର ଦେଇ ଟେଲିଫୋନରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ ହେଲା | ଏହାପରେ ବିବାହିତ ମହିଳା ତାଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ରାୟପୁର ଆସିଥିଲେ | ରାୟପୁରରେ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଦୁଇ ମାସ ରହିଥିଲେ | ଏବେ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କୁ ପାଖରେ ରଖିବାକୁ ମନା କରିଦେଲେ | ଫଳରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ମହିଳା ଥାନାର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ସମ୍ପୃକ୍ତ ବିବାହିତ ଯୁବକ ସଚିନ ହୁନ୍ଦକରକୁ ଗିରଫ କରିଛି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ରାୟପୁରର ମଠପୁରେନାର ନିବାସୀ ସଚିନଙ୍କ ବୟସ ୩୫ ବର୍ଷ | ସେ ବିବାହିତ | ଫେସବୁକରେ ଜଣେ ୨୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ବନ୍ଧୁତା ହୋଇଥିଲା | ଏହି ବନ୍ଧୁତା ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ପ୍ରେମରେ ରୂପାନ୍ତରିତ ହୋଇଥିଲା | ଦୁହେଁ ଫେସବୁକ ଅପେକ୍ଷା ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଧରି ଫୋନରେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରୁଥିଲେ | କିଛି ଦିନ ପରେ ବିବାହିତା ମହିଳା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଓ ପରିବାର ଅଗୋଚରରେ ସଚିନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ରାୟପୁର ଚାଲି ଆସିଥିଲେ | ସଚିନ ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ରାୟପୁରର ସିମରନ ଷ୍ଟ୍ରିଟରେ ଥିବା ଏକ ଫ୍ଲାଟକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ |
ସେଠାରେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ସଚିନ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ଚାହିଁଥିଲେ | ତେବେ ଏଥିରେ ମହିଳା ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ | ଫଳରେ ମହିଳାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ସିନ୍ଦୁର ଲଗାଇ ସଚିନ କହିଥିଲେ ଯେ, ଏବେ ତ ବିବାହ ହୋଇଗଲା | ତେଣୁ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରକ୍ଷା କରିବାରେ ଅସୁବିଧା କ’ଣ ! ତଥାପି ମହିଳା ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ | ସଚିନ ତାଙ୍କ ସହ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରକ୍ଷା କରିଥିଲେ | ଦୀର୍ଘ ୨ମାସ ଧରି ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରକ୍ଷା କରିବା ପରେ ସଚିନ ମହିଳାଙ୍କୁ ଆଉ ପାଖରେ ରଖିବାକୁ ଚାହିଁନଥିଲେ | ଫଳରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ମହିଳା ରାୟପୁର ମହିଳା ଥାନାରେ ପହଂଚି ସମସ୍ତ ଘଟଣା ବର୍ଣନା କରିଥିଲେ | ପୋଲିସ ସଚିନକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି |

   Related Posts