oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫାଷ୍ଟଫୁଡ୍ ଦୋକାନରୁ ମାଲିକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କଲା ପୋଲିସ୍‌
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ା : ଗୁମ୍ମା ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ସ୍ୱାମୀ ମୃତ, ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ପୁଅ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମେକ୍ସିକୋ ଧୁଆଁଧାର ଫାୟାରିଂ: ୭ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ, ମେୟରଙ୍କ ସମେତ ୧୮ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଜଲପାଇଗୁଡ଼ିରେ ଦୁର୍ଗା ଭସାଣି ବେଳେ ଫ୍ଲାସ ଫ୍ଲଡ୍, ବନ୍ୟାରେ ଭାସି ୭ ମୃତ
  • ||

ଏହି ୫ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କେବେ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ ଧୋକା : ପ୍ରକୃତ ଜୀବନସାଥୀ ହେବାର ଦେଇଥାନ୍ତି ପ୍ରମାଣ

4/08/2020 at 10:29 AM

କିଛି ଲୋକ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ସଫଳ ହୋଇଥାନ୍ତି ତ କିଛି ଲୋକ ମଝି ରାସ୍ତାରେ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥାନ୍ତି। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ରିଲେସନଶିପ୍,କ୍ୟାରିୟରୟଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ମନୁଷ୍ୟ ସ୍ବଭାବ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଇଛି। କୁହାଯାଏ ଯେ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନର ଅନେକ ରାଜ ଖୋଲିଥାଏ। ଏହି ୫ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ସମ୍ପର୍କରେ କେବେ ଧୋକା ଦେଇ ନଥାନ୍ତି। ଏହା ସହ ଭଲ ପାର୍ଟନର ମଧ୍ୟ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏପରି ରାଶିଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ।

୧.ମେ​‌ଷ ରାଶି : ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ,ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରେମରେ ବିଶ୍ବାସୀ ହୋଇଥାନ୍ତି। କୁହାଯାଏ ଯେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ନିଜ ପ୍ରେମକୁ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଉଦ୍ୟମ କରିଥାନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ କେହି ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସ୍ବୀକାର କରିବା ଅନୁଚିତ୍ ।

୨. କର୍କଟ ରାଶି : କୁହାଯାଏ ଯେ କର୍କଟ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇଥ।ନ୍ତି । ସେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ କୌଣସି ସଙ୍କଟ ସମୟରେ ଏକୁଟିଆ ଛାଡ଼ି ନଥାନ୍ତି। କର୍କଟ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଉଦ୍ୟମ କରିଥାନ୍ତି ।

୩. ସିଂହ ରାଶି : କୁହାଯାଏ ଯେ ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ସହଜରେ ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି । ଇମୋସନାଲ ହେବା କାରଣରୁ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପ୍ରେମକୁ ପ୍ରାଥମିକତା ଦେଇଥାନ୍ତି । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ସରଳ ସ୍ବଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଏମାନେ ଉପଯୁକ୍ତ ଜୀବନସାଥୀ ମଧ୍ୟ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥାନ୍ତି । 

୪. ତୁଳା ରାଶି : କୁହାଯାଏ ଯେ ତୁଳା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ହୃଦୟରେ ପ୍ରେମ ଭରି ରହିଥାଏ । ମିଶୁକ ସ୍ବଭାବର ହୋଇଥିବା କାରଣରୁ ଏମାନେ ସହଜରେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥାନ୍ତି । କୁହାଯାଏ ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ ଏମାନେ କାହାରି ଶୁଣନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ନିଜ ହୃଦୟ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମନାରେ ଖୋଲି ରଖି ଦେଇଥାନ୍ତି ।

୫.ମୀନ ରାଶି : କୁହାଯାଏ ଯେ ମୀନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଖୁବ୍ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ନିଜ ଭାବନାକୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ଏମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଜଲଦି ଏକତରଫା ପ୍ରେମ ହୋଇଯାଇଥାଏ । ଏମାନେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଉଦ୍ୟମ କରିଥାନ୍ତି ।

   Related Posts