AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଲବାଣୀ:୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଦୁଇ ଦୁଇ ଥର ଚଢାଉ, ଦେଢ଼ କ୍ୱିଣ୍ଟାଲରୁ ଅଧିକ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା: ନବଦାସ ହତ୍ୟା ଘଟଣା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋପାଳର ହେବ ନାର୍କୋ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ବରମୁଣ୍ଡା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ବୋମାମାଡ ଘଟଣା, ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର: ମହୁମାଛି ଆକ୍ରମଣରେ ୧୫ରୁ ଅଧିକ ଆହତ, ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଦୌଡିଲେ ଲୋକେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ଅମିତ୍ ଶାହା, ବୁଥ ସ୍ତରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: କମୁଛି ଶୀତ, ବଢୁଛି ତାତି: ଟ୍ୱିନସିଟିରେ ପାରଦ ଉପରମୁହାଁ
  • ||

ସାବଧାନ! ଖଣ୍ଡଗିରି ଅଞ୍ଚଳରେ ମାତିଛନ୍ତି ଲୁଟେରା, ମୁହଁରେ ମୁଖା ପିନ୍ଧି ହାତରେ ଗନ, ଲୁହା ରଡ ସାଙ୍ଗକୁ ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଧରି ଘୁରି ବୁଲୁଛନ୍ତି : ଟାର୍ଗେଟରେ ପର୍ଯ୍ୟଟକ

20/01/2019 at 7:36 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୨୦|୧:ଖଣ୍ଡଗିରିରେ ଳୁଟେରାଙ୍କ ଆତଙ୍କରାଜ । ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ଛାଡୁ ନାହାନ୍ତି ଳୁଟେରା । କି ଦିନ କି ରାତି । ମୁହଁରେ ମୁଖା ପିନ୍ଧି ବାଇକ ଚଢି ଆସୁଛନ୍ତି । ମୁଣ୍ଡରେ ଗନ ଲାଗାଇ ଳୁଟି ନେଉଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ନେଇ ଖଣ୍ଡଗିରି ଅଞ୍ଚଳରେ କକୁଆ ଭୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ।

ବରମୁଣ୍ଡା, ଖଣ୍ଡଗିରି ଛକ, ଘାଟିକିଆ, କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟୁଡିଓ ଛକ, ପାତ୍ରପଡା, ଯାଗମରା ଖଣ୍ଡଗିରି – ଉଦୟଗିରି ମୁଣ୍ଡିଆ ଆଦି ଅଞ୍ଚଳରେ ଲୁଟେରାଙ୍କ ଚାଲିଛି ଆତଙ୍କରାଜ । ଏମାନଙ୍କ ପ୍ରାଦୁର୍ଭାବ ଦିନକୁ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । ସଞ୍ଜ ନଇଲେ ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଧରି ବାଇକ ବାହାରି ପଡୁଛନ୍ତି ଏମାନେ । ଲୁଟେରାଙ୍କ ଆତଙ୍କରେ ତ୍ରାହି ତ୍ରାହି ଡାକିଲେଣି ଲୋକେ । ଏମିତିକି ଖଣ୍ଡଗିରି – ଉଦୟଗିରି ବୁଲିବା ପାଇଁ ଆସୁଥିବା ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ବି ଛାଡୁ ନାହାନ୍ତି । ଗଲା କିଛି ଦିନର ଟ୍ରାକ ରେକର୍ଡକୁ ଦେଖିଲେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣା ପଡିଯାଉଛି । ଗତ ଦୁଇ ଦିନ ତଳେ ଜଣେ ବାହାର ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ବେକରୁ ସୁନା ଚେନ ଲୁଟି ନେଇଥିଲେ ଲୁଟେରା । ଚବିଷ ଘଣ୍ଟା ନ ପରୁଣୁ ଆଉ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଠାରୁ ଳୁଟିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରିଥିଲେ ଲୁଟେରା । ଏ ସମସ୍ତ ଘଟଣାକୁ ଦେଖିଲେ ସ୍ପଷ୍ଟ ବୁଝାପଡିଯାଉଛି ଖଣ୍ଡଗିରି ଏବେ ଳୁଟେରାଙ୍କ କବଜାରେ । ସେପଟେ ପର୍ଯ୍ୟଟକମାନେ ମଧ୍ୟ ଖଣ୍ଡିଗିରିକୁ ଆସିବାକୁ ଧିରେ ଧିରେ ଭୟ କଲେଣି ।

ଅପରପକ୍ଷରେ ଏହାକୁ ନେଇ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ଏବେ କଡା ଅଭିମୁଖ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିଛି । ଖଣ୍ଡଗିରି ଅଞ୍ଚଳରେ ପାଟ୍ରୋଲିଂ ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ କଡାକଡି ହେବ । ଏ ନେଇ ସ୍ବତନ୍ତ୍ରଭାବେ ପିସିଆର ଭ୍ୟାନ ବୁଲିବ । ଲୁଟେରାଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଖୁବଶିଘ୍ର କାବୁ କରାଯିବ ବୋଲି ଭୁବନେଶ୍ବର ଡିସିପି କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts