AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଲବାଣୀ: ଗୋଛାପଡା ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, କ୍ୱିଣ୍ଟାଲରୁ ଅଧିକ ଗଂଜେଇ ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜଧାନୀରେ କଙ୍ଗାରୁକୋର୍ଟ, ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଖୁଣ୍ଟରେ ବାନ୍ଧି ମାଡ଼
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଜେଇଇ (ମେନ୍‌) ସେସନ-୧ ରେଜଲ୍ଟ, ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍‌ରେ ଦେଖିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃୟାରୀରେ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା, ଜଳବାୟୁ ଶୁଷ୍କ ଥିବାରୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲାଗୁଛି ନିଆଁ
  • ||

ରାଜଧାନୀରେ ମାଟିଲେ ଲୁଟେରା : ଲୁଟିଲେ ଆଉ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ସେଲଫି ବି ନେଲେ

4/11/2018 at 12:38 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୪/୧୧ : ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଏବେ ଲୁଟେରାଙ୍କ ଦୌରାତ୍ମ୍ୟ ଦିନକୁ ଦିନ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି | ୪ଦିନ ତଳେ ଟମଣ୍ଡ ଛକରୁ ଜଣେ ବାଇକରେ ଯାଉଥିବା ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ବେକରୁ ଚେନ ଲୁଟ ହୋଇଥିଲା | ସେହିଭଳି ସେହିଦିନ ରାମ ମନ୍ଦିର ଏକ୍ସିସ ବ୍ୟାଙ୍କ ସାମ୍ନାରୁ ପର୍କିଙ୍ଗ ହୋଇଥିବା ଗୋଟିଏ କାରରୁ ଲୁଟେରା ମାନେ ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଇଥିଲେ | ତେବେ ଗତକାଲି ରାତିରେ ଘଟିସାଝି ସିରିଜ ଲୁଟ | କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସକୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଦେଇ ଲୁଟେରାମାନେ ଲୁଟର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ସେଲଫି ନେବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଛେଇ ନାହାନ୍ତି | ଏଥିରୁ ଗୋଟିଏ କଥା ସ୍ପଷ୍ଟ ହେଉଛି ଯେ, ରାଜଧାନୀରେ ଲୁଟେରାମାନେ ବେଧଡକ ସେମାନଙ୍କ ଲୁଟ ଅଭିଯାନ ଚଳାଇଛନ୍ତି | ଲୁଟେରାଙ୍କ ଆତଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଲୋକେ ସନ୍ଧ୍ୟା ପରେ ଘରୁ ବାହାରିବାକୁ ଭୟ କଲେଣି | ଅବଶ୍ୟ ଗତକାଲିର ସିରିଜ ଲୁଟ ଘଟଣା ପରେ ପୋଲିସର ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଛି | ଆଜି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍କ୍ୱାର୍ଡ ଗଠନ କରିଛି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତକାଲି ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୨ଟା ବେଳକୁ ୨ଟି ନମ୍ବର ବିହୀନ ବାଇକରେ ୬ଜଣ ଲୁଟେରା ଭରତପୁର ଠାରୁ ଖଣ୍ଡଗିରି ମଧ୍ୟରେ ୩ଟି ସ୍ଥାନରେ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଟଙ୍କା, ସୁନା ଲୁଟ କରିଛନ୍ତି | ଏପରିକି ସ୍ଟୁଡ଼ିଓ ଛକରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଖରେ ଟଙ୍କା ସୁନା ନଥିବାରୁ ଲୁଟେରାମାନେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ପଞ୍ଜାବ ନ୍ୟାସନାଲ ବ୍ୟାଙ୍କ ଏଟିଏମକୁ ନେଇଥିଲେ ଓ ଏଟିଏମରୁ ଟଙ୍କା ଉଠେଇ ଦେବାପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ | ଲୁଟେରାମାନେ ରାତି ୧୨ଟା ରେ ଭରତପୁରରୁ ଖଣ୍ଡଗିରି ଛକ ମଧ୍ୟରେ ଏଭଳି ଆତଙ୍କରାଜ ଚଳାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ପାଟ୍ରୋଲିଂ ଗାଡି ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଂଚଳରେ ବୁଲୁନଥିବା ଲୁଟର ଶିକାର ଲୋକମାନେ କହିଛନ୍ତି | ଏପରିକି ଲୁଟେରାମାନେ ବିଭିନ୍ନ ଲୋକଙ୍କୁ ଲୁହ ରଡ଼ରେ ପିଟି ଆହତ କରିବା ସହ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିଥିଲେ |ଏସବୁ ଲୁଟ ସରିବା ପରେ ଲୁଟ ଶିକାର ଲୋକମାନେ ଖଣ୍ଡଗିରି ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ଛାନଭିନ କରିଛି |ଲୁଟେରାମାନେ ମୁଖା ପିନ୍ଧିଥିବା ଲୁଟର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ କହିଛନ୍ତି |  

   Related Posts