Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୂମିକମ୍ପରେ ଥରିଲା ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ତୀବ୍ରତା ୨.୫
  • ||
  • ଅବପାତର ରୂପ ନେଲା ଲଘୁଚାପ, ସୋମବାରଠୁ କମିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ସ୍ୱାଧିନତା ଦିବସ ଅବସରରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମୋର ଆନ୍ତରିକ ଶୁଭେଚ୍ଛା, ପ୍ରତିଟି ଭାରତୀୟ ପାଇଁ ଗୌରବର ମୁହୂର୍ତ୍ତ
  • ||
  • ‘ଦୁନିଆରେ ହଜାରେ ବାଘ, କିନ୍ତୁ ଦ୍ରାବିଡ…’ : ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର କୋଚ୍‌ଙ୍କୁ ନେଇ ଟେଲରଙ୍କ ବଡ ବୟାନ
  • ||

ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ଲୁଟ୍ ବେଳର ଦୃଶ୍ୟ : ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

2/11/2019 at 4:37 PM

ବାଲିପାଟଣା ୨।୧୧: ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ଲୁଟ୍ ବେଳର ଦୃଶ୍ୟ । ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ବାଲିପାଟଣାରେ ଜଣେ ଠିକାଦାରଙ୍କ ଘରୁ ଚୋରୀ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା ବେଳେ ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଛି ଲୁଟ୍‌ର ଦୃଶ୍ୟ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପ୍ରାୟ ୧ଟା ୩୦ମିନିଟ୍‌ରେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ବାଲିପାଟଣା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଠିକାଦାର ରମାକାନ୍ତ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ଘରେ ଚୋରୀ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ ଦୁଇ ଚୋର । ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପରେ ଚୋରୀ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । ମାତ୍ର ଚୋରୀ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ । ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ସମୟରେ ସିସିଟିଭିରେ କାଳେ ଭିଜୁଆଲ କଏଦ ହୋଇଯିବ ସେଥିପାଇଁ ମୁହଁରେ ଏକ କପଡା ବାନ୍ଧିଥିଲେ । ଏହାସହ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭିକୁ ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗିଦେଇଥିଲେ ଚୋର । ଚୋରୀ କରିବାରେ ବିଫଳ ହେବା ପରେ ଘରେ ଥିବା ଏକ ବାଇକକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ ।

ଏନେଇ ରମାକାନ୍ତ ବାଲିପାଟଣା ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ବାଲିପାଟଣା ଥାନା ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିବା ସହ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଚୋରୀ କରିଥିବା ୨ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି ବାଲିପାଟଣା ଥାନା ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି । କିଛିଦିନ ତଳେ ରମାକାନ୍ତଙ୍କର ୧୨ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଆଇରନ୍ ପାଇପକୁ ଝରକା ତାଡି ଲୁଟି ନେଇଥିଲେ ଚୋର ।

   Related Posts