scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଗ୍ରାହକ ସାଜି ସୁନାଦୋକାନରୁ ଲୁଟ୍ ! ୩ ଲେଡି ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପୋଲିସ ଜିମା ଦେଲେ ସ୍ଥାନୀୟଲୋକେ

3/12/2020 at 10:20 AM

ଭଦ୍ରକ ୦୩।୧୨: ଗ୍ରାହକ ସାଜି ସୁନା ଦୋକାନରୁ ଲୁଟ୍‌ ଯୋଜନା । ୩ ଜଣ ଲେଡି ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ । କିଛି ସମୟ ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତିନି ମହିଳାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି । ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଥାନା ରାଣୀତାଲ ବଜାରର ଘଟଣା ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ରାଣୀତାଲ ବଜାରରେ ଥିବା ମା ତାରିଣୀ  ସୁନା ଦୋକାନକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ତିନି ଜଣ ମହିଳା ଗ୍ରାହକ ଭାବେ ସୁନା କିଣିବାକୁ ଆସିଥିଲେ ।  କିଛି ସମୟ ଦୋକାନରେ ବୁଲାବୁଲି କରି  ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଅଳଙ୍କାର ଦେଖିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ମହିଳା ମାନେ କିଛି ସୁନା ନିଜର ବ୍ୟାଗ ମଧ୍ୟରେ ରଖିଥିଲେ । ଯାହାକୁ ନେଇ ଦୋକାନୀ ଜଣଙ୍କର ସନ୍ଦେହ ହୋଇଥିଲା । ଏହାପରେ ନିଜ ଦୋକାନରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରୁ ମହିଳା ମାନେ ସୁନା ଚୋରି କରିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ।

ଦୋକାନୀ ଜଣକ ଚତୁରତାର ସହ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଖବର ଦେବା ପରେ ବାହାରୁ ଗ୍ରିଲ ଦେବା ସହ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦିଆଯାଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତିନି ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି  ଥାନାକୁ ଆଣି ଅଧିକ ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି । କେଉଁ କାରଣରୁ ଏମାନେ ଦୋକାନ ଭିତରକୁ ଯାଇଥିଲେ ସେନେଇ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ପରେ ପ୍ରକୃତ ତଥ୍ୟ ଜଣାପଡିଛି । ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ପୋଲିସ ଚୋରି ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବା ସହ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଥିବା କହିଛନ୍ତି ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଆଲୋକ ଜେନା । ତିନି ଜଣ ମହିଳା ପଂଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଅଞ୍ଚଳର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ କେଉଁ କେଉଁ ଚୋରିରେ ଲିପ୍ତ ରହିଛନ୍ତି ସେ ନେଇ କୌଣସି ସ୍ପଷ୍ଠ ସୂଚନା ମିଳିନାହିଁ ।

   Related Posts