suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟାଙ୍ଗୀ: ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମୃତ, ଧାନ ଗଦା ସଜାଡି ରଖୁଥିବାବେଳେ ଦଳିଦେଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ: ବହିରା ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୫ ବାଇକ୍‌କୁ ପିଟି ହୋଟେଲରେ ପଶିଲା ସ୍କର୍ପିଓ
  • ||

ଗ୍ରାହକ ସାଜି ସୁନାଦୋକାନରୁ ଲୁଟ୍ ! ୩ ଲେଡି ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପୋଲିସ ଜିମା ଦେଲେ ସ୍ଥାନୀୟଲୋକେ

3/12/2020 at 10:20 AM

ଭଦ୍ରକ ୦୩।୧୨: ଗ୍ରାହକ ସାଜି ସୁନା ଦୋକାନରୁ ଲୁଟ୍‌ ଯୋଜନା । ୩ ଜଣ ଲେଡି ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ । କିଛି ସମୟ ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତିନି ମହିଳାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି । ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଥାନା ରାଣୀତାଲ ବଜାରର ଘଟଣା ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ରାଣୀତାଲ ବଜାରରେ ଥିବା ମା ତାରିଣୀ  ସୁନା ଦୋକାନକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ତିନି ଜଣ ମହିଳା ଗ୍ରାହକ ଭାବେ ସୁନା କିଣିବାକୁ ଆସିଥିଲେ ।  କିଛି ସମୟ ଦୋକାନରେ ବୁଲାବୁଲି କରି  ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଅଳଙ୍କାର ଦେଖିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ମହିଳା ମାନେ କିଛି ସୁନା ନିଜର ବ୍ୟାଗ ମଧ୍ୟରେ ରଖିଥିଲେ । ଯାହାକୁ ନେଇ ଦୋକାନୀ ଜଣଙ୍କର ସନ୍ଦେହ ହୋଇଥିଲା । ଏହାପରେ ନିଜ ଦୋକାନରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରୁ ମହିଳା ମାନେ ସୁନା ଚୋରି କରିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ।

ଦୋକାନୀ ଜଣକ ଚତୁରତାର ସହ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଖବର ଦେବା ପରେ ବାହାରୁ ଗ୍ରିଲ ଦେବା ସହ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦିଆଯାଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତିନି ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି  ଥାନାକୁ ଆଣି ଅଧିକ ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି । କେଉଁ କାରଣରୁ ଏମାନେ ଦୋକାନ ଭିତରକୁ ଯାଇଥିଲେ ସେନେଇ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ପରେ ପ୍ରକୃତ ତଥ୍ୟ ଜଣାପଡିଛି । ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ପୋଲିସ ଚୋରି ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବା ସହ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଥିବା କହିଛନ୍ତି ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଆଲୋକ ଜେନା । ତିନି ଜଣ ମହିଳା ପଂଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଅଞ୍ଚଳର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ କେଉଁ କେଉଁ ଚୋରିରେ ଲିପ୍ତ ରହିଛନ୍ତି ସେ ନେଇ କୌଣସି ସ୍ପଷ୍ଠ ସୂଚନା ମିଳିନାହିଁ ।

   Related Posts