ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ଛୋଟ ଝିଅର ବଡ଼ କାମ, ୧୦ ମିନିଟରେ ପହଁରି ପାର ହେଉଛନ୍ତି ୨୫୦ ମିଟର ଲମ୍ବ ପୋଖରୀ

21/12/2021 at 1:49 PM

ବିନିକା ୨୧।୧୨: ଛୋଟ ଝିଅର ବଡ଼ କାମ l ୨୫୦ ମିଟର ଲମ୍ବ ପୋଖରୀକୁ ମାତ୍ର ୧୦ ମିନିଟରେ ପହଁରି ପୋଖରୀ ପାରି ହେଉଛନ୍ତି l ସୋନପୁର ଜିଲ୍ଲା ଡୁଙ୍ଗୁରିପାଲି ବ୍ଲକ ରାମପୁର ବରିହାପଡ଼ା ପ୍ରଶାନ୍ତ ସେଠିଙ୍କ ଝିଅ ରଜେଶ୍ୱରି ସେଠି ଏପରି ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ କାମ କରିଛନ୍ତି l

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ରଜେଶ୍ୱରୀ ରାମପୁର  ସରକାରୀ ବାଳିକା ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ପ୍ରଥମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପାଠ ପଢୁଛନ୍ତି l ରଜେଶ୍ଵରୀ ମାତ୍ର ଛଅ ବର୍ଷ ବୟସରୁ ଏଭଳି ଏକ ସାହସିକତା ଦେଖାଇଛନ୍ତି । ୨୫୦ ମିଟର ଲମ୍ବ ପୋଖରୀକୁ ମାତ୍ର ୧୦ ମିନିଟରେ ପହଁରି ଅଞ୍ଚଳରେ ଏବେ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ମଧ୍ୟ ଆସିଛନ୍ତି l ରଜେଶ୍ୱରି ଏତେ କମ ସମୟରେ କିପରି ପୋଖରୀରେ ପାର ହେଉଛନ୍ତି ତାହା ଦେଖିବା ପାଇଁ ଲାଗିଛି ଲୋକଙ୍କ  ଭିଡ l

ରଜେଶ୍ୱରିଙ୍କ ବାପା ପ୍ରଶାନ୍ତ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ପୁନେର ଏକ ଘରୋଇ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରି ପାରିବାର ପ୍ରତିପୋଷଣ କରୁଥିଲେ l କିନ୍ତୁ ଗତ ଦୁଇବର୍ଷ ହେବ କରୋନା ମହାମାରୀ ଲାଗି ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ । ଏଠାରେ ପନିପରିବା ବିକ୍ରି କରିବା ସହ ଦିନ ମଜୁରିଆ ଭାବରେ କାମ କରି ପାରିବାର ପ୍ରତିପୋଷଣ କରୁଛନ୍ତି l ପ୍ରଶାନ୍ତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ସକାଳୁ ପୋଖରୀକୁ ଯାଇ ପହଁରା ଅଭ୍ୟାସ କରାଉଛନ୍ତି l

ରାଜେଶ୍ଵରିଙ୍କୁ ଜଣେ ଦକ୍ଷ ସନ୍ତରଣକାରୀ ଭାବରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଚାହୁଛନ୍ତି ବାପା ପ୍ରଶାନ୍ତ l ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଯଦି ରାଜେଶ୍ବରୀଙ୍କୁ କିଛି ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ମିଳେ। ତେବେ ସେ ଜଣେ ଭଲ ସନ୍ତରଣକାରୀ ହେବେ ବୋଲି ପରିବାର ଲୋକେ ଆଶା ରଖିଛନ୍ତି ।  

   Related Posts