ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

#Boycott ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେଲା ‘ଲାଇଗର’, ୟୁଜର୍ସ କହିଲେ-ଖରାପ ଷ୍ଟୋରୀ, ବେକାର ସ୍କ୍ରିନ୍‌ପ୍ଲେ

25/08/2022 at 1:25 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୫।୦୮: ଅପେକ୍ଷାର ଅନ୍ତ। ଶେଷରେ ଆଜି ରିଲିଜ୍‌ ହେଲା ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ବିଜୟ ଦେବରାକୋଣ୍ଡା ଏବଂ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଲାଇଗର । ଏହା ଏକ ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ ଆକ୍ସନ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର । ଦର୍ଶକମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ।ହେଲେ ଲାଇଗର୍ ରିଲିଜ୍ ହେବା ମାତ୍ରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସୁନି । ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ନିଜର ମତାମତ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ବିଜୟ ଦେବରାକୋଣ୍ଡା ଏବଂ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଲିଗର ଦର୍ଶକଙ୍କ ଠାରୁ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଗ୍ରହଣ କରୁଛି। କେହି ଫିଲ୍ମକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ତ ଆଉ କେହି ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀକୁ ଏବଂ ସ୍କ୍ରିନ୍ ପ୍ଲେକୁ ଖରାପ କହୁଛନ୍ତି।

ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଲାଲ ସିଂ ଚଢାଙ୍କ ଫ୍ଲପ୍‌ ହେବା ପରେ ଦର୍ଶକ ଲାଇଗରଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ଆଶା ରଖିଥିଲେ।  କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଲୋକ ଲାଇଗରକୁ ଏକ ଖରାପ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବିଜୟ ଦେବରାକୋଣ୍ଡାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ହେବାର ଆଶା ଉପରେ ଏବେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି। ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ କିଛି ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଛନ୍ତି – ଡିଜାସଟର ଫିଲ୍ମ , ବେକାର ସ୍କ୍ରିନ୍‌ପ୍ଲେ।

ବିଜୟ ଦେବରାକୋଣ୍ଡାଙ୍କ ଆରୋଗେନ୍ସ ଫିଲ୍ମକୁ ଖରାପ କରିଦେଇଛି। ବିଜୟ ପ୍ରଥମେ ଶିଖିବା ଏବଂ ପରେ ବଲିଉଡକୁ ଆସିବା ଉଚିତ୍। କିଛି ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଲିଗରକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ନେଇ ପ୍ରଶଂସା କରି ଲେଖିଛନ୍ତି – ଏହା ଏକ ବ୍ୟବସାୟିକ ମନୋରଞ୍ଜନକାରୀ ଫିଲ୍ମ। ଯେଉଁଥିରେ ଭାବନା ଏବଂ ବୀରତ୍ୱର ଏକ ଭଲ ମିଶ୍ରଣ ରହିଛି।

ବିଜୟ ଦେବରାକୋଣ୍ଡାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି। କିନ୍ତୁ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ନେଗେଟିଭ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବା ଦ୍ୱାରା ଲାଇଗର ଏକ ହିଟ୍ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ କି ନାହିଁ ତାହା କହିବା ବର୍ତ୍ତମାନ କଷ୍ଟକର। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ପୁରୀ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ । ତେଲୁଗୁ, ତାମିଲ, ହିନ୍ଦୀ, ମଲାୟାଲମ୍ ଏବଂ କନ୍ନଡ ଭାଷାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି।

   Related Posts