ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା କ୍ରେଡିଟ୍ କୋ-ଅପରେଟିଭ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ସଭାପତିଙ୍କ ନାଁରେ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ମାମଲା : ତଦନ୍ତ କରିବ ଲୋକାଲ କମ୍ପ୍ଲେନ କମିଟି, କମିଟି ଆଗରେ ନିଜ ପକ୍ଷ ରଖିବେ ପୀଡିତା

2/11/2019 at 9:15 AM

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ୨।୧୧: କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା କ୍ରେଡିଟ୍ କୋ-ଅପରେଟିଭ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ସଭାପତିଙ୍କ ନାଁରେ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିବ ଲୋକାଲ କମ୍ପ୍ଲେନ କମିଟି | ଆଜି ପୀଡିତା କମିଟି ଆଗରେ ହାଜର ହୋଇ ନିଜର ପକ୍ଷ ରଖିବେ । ଏଥିପାଇଁ ପୂର୍ବରୁ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ସମେତ କମିଟିର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନୋଟିସ କରାଯାଇଛି ।

ଗତ ଅକ୍ଟୋବର ୧୬ ତାରିଖରେ ପୀଡିତା କମିଟି ନିକଟରେ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନାର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ନେଇ ଲିଖିତ ଭାବେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଆଜି କମିଟି ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣିବା ସହ ସେସବୁକୁ ରେକର୍ଡ଼ କରିପାରେ ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ପୀଡ଼ିତlଙ୍କୁ କମିଟି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା କରିପାରନ୍ତି । ଜିଲ୍ଲା ସୋସିଆଲ ୱେଲଫର କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ଗଠିତ ଏହି କମିଟିରେ ତହସିଲଦାରଙ୍କ ସମେତ କିଛି ସାମାଜିକ ଅନୁଷ୍ଠାନର କର୍ମକର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ ସଦସ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ପୀଡିତା ସପକ୍ଷରେ ବାହାରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କିରବାକୁ ଦାବି କରିଛି ବିଜେପି । ବିଳମ୍ବ ହେଲେ ଅନ୍ଦୋଳନ କରିବାକୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛି ଦଳ ।

   Related Posts