AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ଆଇନଜୀବୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟବନ୍ଦ ଆନ୍ଦୋଳନ ପ୍ରସଙ୍ଗ ; ବାହାରିପାରୁନି ନିଷ୍କର୍ସ, ଆଜି ପୁଣି ବାର ଆସୋସିଏସନର ଜେନେରାଲ ବଡି ମିଟିଂ

2/11/2018 at 9:50 AM

କଟକ ୨|୧୧:    ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ ବସୁଛି କିନ୍ତୁ କିଛି ନିଷ୍କର୍ସ ବାହାରୁନି । ଗତ ୬୫ ଦିନ ଧରି ଆଇନଜୀବୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟବନ୍ଦ ଆନ୍ଦୋଳନର କୌଣସି ସମାଧାନ ବାଟ ବାହାରିପାରିନି । ଆଜି ପୁଣି ହେବ ବାର ଆସୋସିଏସନର ଜେନେରାଲ ବଡି ମିଟିଂ । ଆନ୍ଦୋଳନର ପରବର୍ତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟପନ୍ଥା ତଥା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ନେଇ ଗତକାଲି ବସିଥିଲା ଅଲ୍ ଓଡ଼ିଶା ବାର୍ ଆସୋସିଏସନ୍ ବୈଠକ। ତେବେ ବୈଠକରୁ କିଛି ସୁଫଳ ମିଳିନଥିଲା । ଆଜି ପୁଣି ବସିବ ବୈଠକ। ଗତକାଲି ବିଜେଡି ଲିଗାଲ ସେଲ ବୈଠକରେ ଯୋଗ ନଥିଲା । ଫଳରେ ନିଷ୍ପତି ଝୁଲି ରହିଲା । ଦୁଇ ମାସରୁ ଅଧିକ ସମୟ ହେଲା। ହାଇକୋର୍ଟ ସମେତ ଅନ୍ୟ କୋର୍ଟର କାମ ଅଚଳ କରି ରଖିଛନ୍ତି ଓକିଲମାନେ । ଓକିଲଙ୍କୁ ପୋଲିସ ମାଡମାରିବା ପ୍ରତିବାଦରେ ଏହି ଆନ୍ଦୋଳନ ଡାକରା ଦିଆଯାଇଛି । ତେବେ ଓକିଲ ଆନ୍ଦୋଳନ ପଛରେ ବିଜେପି ହାତ ଥିବା କହିଛି ବିଜେଡି । ଏପରିକି ବିଜେପି ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ବଞ୍ଚାଇ ରଖିବା ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଯୋଗାଉଥିବା ବିଜେଡ଼ି ଅଭିଯୋଗ କରିଛି । ସେହିପରି ବିଜେପି କହିଛି ଘଟଣାରେ ସରକାର ହସ୍ତକ୍ଷେପ ନକରିବା ଅପାରଗତାକୁ ପଦାରେ ପକାଇଛି ।

   Related Posts