AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ଯାଜପୁର କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଅଞ୍ଚଳ‌ରେ ମୋବାଇଲ୍ ଏଟିଏମ୍ ବ୍ୟବସ୍ଥା, ଘର ପାଖରେ ଟଙ୍କା ଉଠାଇବେ ଲୋକେ

9/05/2020 at 2:08 PM

ଯାଜପୁର ୦୯।୦୫: ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ କରୋନା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳକୁ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଅଞ୍ଚଳ ଭାବେ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। ଜିଲ୍ଲାରେ ବାହାରୁ ଥିବା ପଜିଟିଭ୍‌ ସଂଖ୍ୟାକୁ ଆଖିଆଗରେ ରଖି ୧୯ଗୋଟି  କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଅଞ୍ଚଳ ଭାବେ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି ।  ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ବ୍ରହ୍ମବରଦା ଏବଂ ସାନତ୍ରିଲୋଚନ ଅଞ୍ଚଳରୁ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଉଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି। ତେବେ ଅନ୍ୟ ୧୭ଟି ଅଞ୍ଚଳରେ ସଂକ୍ରମଣକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟକୁ ବଳବତ୍ତର ରଖାଇଯାଇଛି।

ତେବେ ଏହି  ସବୁ ଅଞ୍ଚଳର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବ୍ୟାଙ୍କିଂ ସୁବିଧା ଯୋଗାଇଦେବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଆକ୍ସିସ ବ୍ୟାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ମୋବାଇଲି ଏଟିଏମ୍ ଭ୍ୟାନ ସମସ୍ତ ଅଞ୍ଚଳକୁ ପଠାଯାଇଛି । ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଆବାସିକ କାର୍ଯ୍ୟଳୟ ଠାରେ ଜିଲ୍ଳାପାଳ ରଞ୍ଜନ କୁମାର ଦାସ ଏହି ମୋବାଇଲି ଏଟିଏମ୍ ଭ୍ୟାନକୁ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ପଠାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଏଟିଏମ୍ ମାଧ୍ୟରେ  ଲୋକମାନେ ଘରପାଖରେ ଟଙ୍କା ଉଠେଇପାରିବେ । ଏହି ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ, ମିହିର ପ୍ରସାଦ ମହାନ୍ତି, ଉପ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ନାରାୟଣ ଚନ୍ଦ୍ର ଧଳ , ସେଲ୍ସ ମ୍ୟାନେଜର ସୁଶାନ୍ତ ସାମଲ ଓ ଆକ୍ସିସ ବ୍ୟାଙ୍କର କର୍ମଚାରୀ ମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଏହା ସହ ପ୍ରବାସୀ ଓଡ଼ିଆ ଜିଲ୍ଳାକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୭୯୭ ଜଣ ଆସି ପହଞ୍ଚି ଥିବାର ସୂଚନା ଦେଲା ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ।

   Related Posts