suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ସହ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ତେଜ ପ୍ରତାପ ଯାଦବ; ଚିନ୍ତାରେ ଖାଇଲେ ନାହିଁ ଲାଲୁ

4/11/2018 at 3:28 PM

ପାଟଣା ୪/୧୧ : ଆରଜେଡି ସୁପ୍ରିମୋ ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ ଯାଦବଙ୍କ ବଡ ପୁଅ ତେଜ ପ୍ରତାପ ଯାଦବଙ୍କ ବାହାଘର ବର୍ଷେ ନପୂରୁଣୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟାଠୁ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ  ପାଇଁ ଅଦାଲତର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି | ଏହି ମାମଲାରେ ତେଜ ପ୍ରତାପ ଏବେ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି |  ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ବାହାଘର ରାଜନୈତିକ ଫାଇଦା ପାଇଁ ହୋଇଥିଲା | ଏ ବିବାହରେ ସେ ଜମା ବି ଖୁସି ନଥିଲେ | ବିବାହ ପରଠୁ ସ୍ତ୍ରୀର ବ୍ୟବହାର ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଭଲ ନୁହଁ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସେ କହିଛନ୍ତି | ସ୍ତ୍ରୀ ସାଉଥପୋଲ ବା ଦକ୍ଷିଣ ଗୋଲାର୍ଦ୍ଧ ହେଲେ ସେ ନର୍ଥ ପୋଲ ବା ଉତ୍ତର ଗୋଲାର୍ଦ୍ଧ | ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁବେଳେ ଝଗଡା ହୁଏ | ଏପରିକି ଘରଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ମଧ୍ୟ କେତେଥର ଝଗଡା ହୋଇଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଘରଲୋକ କେହି ବି କିଛି କୁହାନ୍ତିନାହିଁ | ସେଥିପାଇଁ ଛାଡପତ୍ର ଦେବା ନିଷ୍ପତ୍ତିରୁ ସେ ଓହରିବାର ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି|

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତକାଲି ରାଞ୍ଚି ଜେଲର ପେଇଙ୍ଗ ୱାର୍ଡରେ ଅପରାହ୍ନ ୨.୫୦ରେ ତେଜ ପ୍ରତାପ ବାପା ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ ଯାଦବଙ୍କୁ ଦେଖା କରିଥିଲେ | ବନ୍ଦ କୋଠରୀ ଭିତରେ ବାପା ପୁଅ ଦୀର୍ଘ ୨ଘଣ୍ଟା ୪୫ ମିନିଟ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇଥିଲେ | ତଥାପି କୌଣସି ସୁଫଳ ମିଳିନଥିଲା | ସନ୍ଧ୍ୟା ୫ଟା ୩୫ ମିନିଟରେ ତେଜ ପ୍ରତାପ ଲାଲୁଙ୍କ ସଂଗେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ବାହାରକୁ ଆସିଥିଲେ | ବାହାରକୁ ଆସି ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ନେଇଥିବା ନିର୍ଣ୍ଣୟ ବଦଳାଇବେ ନାହିଁ | ଏହି ମାମଲାରେ ଲାଲୁ ଘରକୁ ଯାଇ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ଯାହା ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବେ ବୋଲି କହିଥିବା ପୁଅ ତେଜ ପ୍ରତାପ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି |

ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧି ତେଜ ପ୍ରତାପଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କର ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଅଶାନ୍ତିର କାରଣ କଣ | ଏହାର ଜବାବରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଏବେ ଏସବୁ କହିବା ଦରକାର ବୋଲି ସେ ଭାବୁନାହାନ୍ତି | ନଭେମ୍ବର ୨୯ ତାରିଖ ଦିନ କୋର୍ଟ ଆଗରେ ସେ ସମସ୍ତ କଥା କହିବେ |

ପୁଅଠାରୁ ସମସ୍ତ ଘଟଣା ଶୁଣିବାପରେ  ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦଙ୍କ ଚିନ୍ତା ଆହୁରି ବଢିଯାଇଛି | ସେ ସକାଳୁ ପୁଅ ଆସିବାକୁ ନେଇ ଅପେକ୍ଷା କରିବସିଥିଲେ | ସେ ସକାଳୁ ୪ଟି ଅଣ୍ଡା ଓ ଦୁଇଟି ଆପଲ ଖାଇଥିଲେ | ଖାଇବା ପରେ ପୁଅର ଆସିବା ବାଟକୁ ଲାଲୁ ଚାହିଁ ବସିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ତେଜ ପ୍ରତାପ ଆସିବାରେ ବିଳମ୍ବ କରିଥିଲେ | ପୁଅକୁ ଜଗି ଜଗି ଲାଲୁ ଦ୍ବିପ୍ରହର ଭୋଜନ କରିପାରିନଥିଲେ | ତେବେ ପୁଅ ଯାଉ ଯାଉ ସନ୍ଧ୍ୟା ହୋଇଯାଇଥିଲା | ସେଥିପାଇଁ ସେ ଆଉ ଖାଇପାରିଲେନାହିଁ | ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଏବେ ଟିକେ ଭଲ ଅଛି | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସଚାର୍ଜ ହୋଇ ଜେଲକୁ ଆସିଥିଲେ | ଜେଲରେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ ଇନସୁଲିନ ଦିଆଯାଏ | ତେବେ ଭୋକରେ ଥିବା ଯୋଗୁଁ ଗତକାଲି ସେ ଇନସୁଲିନ ନେଇନଥିଲେ |

   Related Posts