scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

‘ଲାଲ୍‌ ସିଂ ଚଢା’ ଏବଂ ‘ରକ୍ଷା ବନ୍ଧନ’ ମଧ୍ୟରେ ଆଜି ହେବ କଡ଼ା ଟକ୍କର୍‌, କାହା ଉପରେ କିଏ ପଡିବ ଭାରି ?

11/08/2022 at 7:56 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୧।୦୮: ଗୁରୁବାର ଅର୍ଥାତ୍‌ ଆଜି ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ । ଆଜି ମୁକ୍ତିଲାଭ କରୁଛି ଚଳିତ ବର୍ଷର ଦୁଇଟି ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଫିଲ୍ମ ‘ଲାଲ୍‌ ସିଂ ଚଢା’ ଓ ‘ରକ୍ଷା ବନ୍ଧନ’ । ବର୍ଷର ପ୍ରଥମାର୍ଦ୍ଧରେ ବଲିଉଡ୍‌ ଫିଲ୍ମଗୁଡ଼ିକର ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲା। ସେହିଭଳି ବକ୍ସ-ଅଫିସ୍‌ରେ ଅଣ-ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମଗୁଡ଼ିକର ଦବ୍‌ଦବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ତେବେ ଅମୀର ଖାନ୍‌ ଓ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଏହି ଦୁଇ ଫିଲ୍ମର ବକ୍ସ-ଅଫିସ୍‌ କଲେକ୍ସନ୍‌ ତଳକୁ ତଳକୁ ଖସୁଥିବା ବଲିଉଡ୍‌ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଉତ୍‌ଥାନରେ ବହୁତ ବଡ଼ ଭୂମିକା ନିର୍ବାହ କରିବ ।

୧୮୦ କୋଟି ବଜେଟ୍‌ରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅମିରଙ୍କ ‘ଲାଲ୍‌ ସିଂ ଚଢା’ର ୯୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଟିକେଟ୍‌ ବୁକ୍‌ ହୋଇସାରିଛି । ସେହି ଆଧାରରେ ଫିଲ୍ମ ଏବେଠୁ ୧୧.୫ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ବ୍ୟବସାୟ କରିସାରିଛି । ସେପଟେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପାରିବାରିକ ନାଟକ ‘ରକ୍ଷା ବନ୍ଧନ’ ଅମୀରଙ୍କ ପଛରେ ରହିଛି । ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ଏହାର ହାରାହାରି ୫୦ ହଜାର ଟିକେଟ୍‌ ବିକ୍ରି ହୋଇଛି । ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍‌ ପୂର୍ବରୁ ଏଇଟି ୪.୫ କୋଟି ଆୟ କରିଛି । ଆଡ୍‌ଭେଟ୍‌ ଚନ୍ଦନଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ‘ଲାଲ୍‌ ସିଂହ ଚଡ୍‌ଢା’ ପ୍ରାୟ ୪ ହଜାର ଥିଏଟରରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ।

ସେପଟେ ଆନନ୍ଦ ଏଲ୍‌ ରାୟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ‘ରକ୍ଷା ବନ୍ଧନ’ ୪୨୦୦ ପରଦାରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ । କମ୍‌ ପରଦା ପାଇବା ସତ୍ତ୍ଵେ ଅଗ୍ରୀମ ଟିକେଟ୍‌ ବୁକିଂ ମାମଲାରେ ‘ଲାଲ୍‌ ସିଂ ଚଢା’ ଆଗରେ ରହିଛି । ଏହାର କାରଣ ଅମୀର ଖାନ୍‌ ବୋଲି ସିନେ ସମୀକ୍ଷକମାନେ କହିଛନ୍ତି । ଦୀର୍ଘ ଦିନର ବ୍ୟବଧାନ ପରେ ଅମୀର ପରଦାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ପୂର୍ବ ଫିଲ୍ମଗୁଡ଼ିକ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ରେ ସର୍ବଦା କମାଲ୍‌ କରିଛି ।

ଏବେ ଏକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ଅମୀର ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ଶାହରୁଖ୍‌ ଖାନ୍‌ଙ୍କର ଏକ ଛୋଟ ଭୂମିକା ରହିଛି । ‘ଲାଲ୍‌ ସିଂହ ଚଡ୍‌ଢା’ ହେଉଛି ଟମ୍‌ ହାଙ୍କସ ଷ୍ଟାରର୍‌ ହଲିଉଡ୍‌ ଫିଲ୍ମ ‘ଫରେଷ୍ଟ ଗମ୍ପ’ର ହିନ୍ଦୀ ରିମେକ୍‌ । ଏଥିରେ କରୀନା କପୁର, ମୋନା ସିଂହ ଓ ନାଗା ଚୈତନ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts