oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ବିଦେଶ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ରେ ଧମାଲ କରୁଛି ‘ଲାଲ୍‌ ସିଂ ଚଢା’, ଏତିକି କୋଟି କଲାଣି କଲେକ୍ସନ୍‌

15/08/2022 at 10:44 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୫।୦୮: ନିକଟରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି ଲାଲ୍‌ ସିଂ ଚଢା । ଭାରତୀୟ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ସେତେ ଧମାଲ୍‌ କରି ପାରିଲାନି। ଲାଲ ସିଂ ଚଢା କଲେକସନ୍‌ ଦିନକୁ ଦିନ ହ୍ରାସ୍‌ ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି । କିନ୍ତୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଖବର ମଧ୍ୟ ଅଛି । ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଭାରତୀୟ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ କୌଣସି ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁ ନଥାଇପାରେ। କିନ୍ତୁ ରୋଜଗାର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଲ ସିଂ ଚଢା ବିଦେଶରେ ଖୁବ୍‌ ଭଲ ଚାଲିଛି।

ଦେଶରେ ଲାଲ୍ ସିଂ ଚଢାକୁ ନେଇ ବିରୋଧ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍ ଭଲ କଲେକସନ୍‌ ହୋଇପାରିନାହିଁ । ଏଥିପାଇଁ ନିର୍ମାତାମାନେ ଭୋଗୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ବିଦେଶରେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳି ନାହିଁ। Boxofficeworldwide.com ର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଲାଲ ସିଂ ଚଢା ବିଦେଶୀ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ପାଇଛନ୍ତି। ରିଲିଜ୍ ହେବାର ମାତ୍ର ଚାରି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଲାଲ ସିଂ ଚଢା ୨୦୨୨ ବର୍ଷର ସର୍ବାଧିକ ଆୟ କରିଥିବା ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହୋଇପାରିଛି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ବିଦେଶରେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ରୋଜଗାରର ଆକଳନ ମଧ୍ୟ ଭାରତୀୟ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍ ରୋଜଗାରକୁ ପରାସ୍ତ କରିଛି ।

ବିଦେଶରେ ଲାଲ ସିଂ ଚଢାର କଲେକସନ୍‌-

ପ୍ରଥମ ଦିନ – ୮.୨୦ କୋଟି ।

ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ – ୧୩.୪୦ କୋଟି

ତୃତୀୟ ଦିନ- ୯.୪୦ କୋଟି ।

ଚତୁର୍ଥ ଦିନ ପାଖାପାଖି ୧୩.୨୫ କୋଟି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋଟ ଆୟ – ୪୩.୨୫ କୋଟି।

ତାରନ୍ ଆଦର୍ଶଙ୍କ ଦ୍ବାରା ପ୍ରକାଶିତ କଲେକସନ୍‌ ଅନୁଯାୟୀ ଅମୀର ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଲାଲ ସିଂ ଚଢା ରିଲିଜ୍ ଦିନ ୧୧.୭୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଆୟ କରିଥିଲା। ଏହା ପରେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଫିଲ୍ମର ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ହ୍ରାସ ଘଟିଥିବା ନେଇ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ​​ମାତ୍ର ୭ କୋଟି ୨୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସାୟ କରିଥିଲା। ତୃତୀୟ ଦିନରେ ଫିଲ୍ମର ବ୍ୟବସାୟରେ ସାମାନ୍ୟ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହୋଇ ୯କୋଟି ଟଙ୍କା କଲା। ଚତୁର୍ଥ ଦିନରେ ୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଛି।

   Related Posts