scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଛାତ୍ରପ୍ରେମରେ ପଡ଼ି ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟାକଲେ ଟ୍ୟୁସନ ଦିଦି , ଛାତ୍ର ୧୯କୁ ଦିଦିଙ୍କୁ ଥିଲା ୩୦ବର୍ଷ

23/01/2019 at 9:39 PM

ପାନିପଥ ୨୩/୧- ଟ୍ୟୁସନ ଆସୁଥିବା ଜଣେ ଛାତ୍ର ପଡ଼ିଲା ଦିଦିଙ୍କ  ପ୍ରେମରେ । ରାସ୍ତାରୁ କଣ୍ଟା ହଟାଇବାକୁ ଭାବି ଦିଦିଙ୍କ ସହ ମିଶି ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ କଲେ ହତ୍ୟା । ପୋଲିସକୁ ଚକମା ଦେଖାଇ  ମାସେରୁ ଅଧିକଦିନ ହେବ ଫେରାର ହେବାପରେ ଧରା ପଡ଼ିଛନ୍ତି ପୋଲିସ ହାତରେ  ।

ଏହି ଘଟଣା ହରିୟାଣାର ପାନିପଥ ଜିନ୍ଦ୍ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଟିଛି । ଜିନ୍ଦଜିଲ୍ଲା ମୋହନଗଡ଼ବାସୀ ଦଲବୀର ଥିଲା ଖାଦ୍ୟ ଓ ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ ଅଫିସରେ ଚୌକିଦାର । ପତ୍ନୀ ଅମିତା ଥିଲା ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷିତା । ସେଥିପାଇଁ ଅମିତା ଘରୋଇଭାବରେ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୟୁସନ କରୁଥିଲା । ଅମିତ ନାମକ ଜଣେ ଆଇଟିଆଇ ଛାତ୍ର ଅମିତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଟ୍ୟୁସନ ହେବାକୁ ଆସୁଥିଲା । ୩୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଅମିତା ୧୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଛାତ୍ରର ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ି ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟାଇଥିବା ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ।

ଅମିତା ଓ ଅମିତ ଦୁହେଁ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିବା ପରେ ଦଲବୀର ମଝିରେ ବାଧକ ସାଜିଥିଲା । ଦଲବୀରକୁ ସବୁଦିନ ରାସ୍ତାରୁ ହଟାଇଦେଲେ, କେହି ଆଉ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରେମରେ ବାଧା ଦେଇପାରିବନି ବୋଲି  ଅମିତା କହିବା ପରେ ଦଲବିୀରକୁ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ନକ୍ସା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ ।

ଘଟଣାଦିନ ଅମିତା ସ୍ଵାମୀ ଦଲବୀରକୁ ଚା ରେ ନିଶାଦ୍ରବ୍ୟ ମିଶାଇ ପିଇବାକୁ ଦେବାପରେ ସେ ଶୋଇପଡ଼ିଥିଲା । ତା ପରେ ସେ ଅମିତକୁ ଫୋନ କରି ଡ଼ାକିଥିଲା । ଅମିତ ଆସିବାପରେ ଦଲବୀରର ହାତଗୋଡ଼ ବାନ୍ଧି ଗଳା ଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ।

ଦଲବୀରକୁ ହତ୍ୟା କଲା ପରେ ସେମାନେ ଘରେଥିବା ସୁନା ଅଳଙ୍କାର, ଟଂକା ଓ ଅନ୍ୟାନ ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ଧରି ପଳେଇଯାଇଥିଲେ ।

ସେମାନେ ପଂଜାବ, ହରିୟାନା,ଛତିଶଗଡ଼ ବିଭିନ୍ନ ଅଂଚଳ ବୁଲି ବିଭିନ୍ନ ହୋଟେଲରେ ରହୁଥିବା କଥା ପୋଲିସ ଡ଼ିଆଜି କହିଛନ୍ତି ।

ସେମାନଙ୍କ ଗତିବିଧି ଜାଣିବାକୁ ମୋବାଇଲ ଟ୍ରାକ କରିଥିଲା ପୋଲିସ । ସେମାନେ ବିଭିନ୍ନ ହୋଟେଲରେ ପୋଲିସ ଆଖିରେ ଧୂଳିଦେଇ ରହୁଥିଲେ । କିଛିଦିନ ରହିବାପରେ ସେ ସ୍ଥାନ ଛାଡ଼ି ଚାଲିଯାଉଥିଲେ । ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କ ଗତିବିଧି ଉପରେ ନଜର ରଖିଥିଲା । ସେମାନଙ୍କୁ ଜଲନ୍ଧରର ଏକ ହୋଟେଲରୁ ଗିରଫ କରିବା ପରେ ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ପାଇଁ ରିମାଣ୍ଡରରେ  ଆଣି ପଚରାଉଚରା ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts