Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଲା ପୋଲିସ କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କ ପ୍ରେମ, ସହଯୋଗୀ ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳ ଆଣିଲେ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗ

22/01/2019 at 8:31 PM

ମୁରାଦାବାଦ ୨୨/୧-ପ୍ରେମ କୋଉଠି ନାହିଁ କହିଲେ । ପୋଲିସବାଲା ହେଲେ ବୋଲି ପ୍ରେମ କରିବେନି । ସବୁ ପ୍ରେମ କରନ୍ତୁ କିଛି ବାରଣ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମବାଡ଼ିର ବ୍ରେକ୍ ଦେଇପାରୁଥିବା ଦରକାର , ନ ହେଲେ ଆଗକୁ ଆଗକୁ ଯଦି ମାଡ଼ିଚାଲିବ ତା ହେଲେ କଥା ସରିଲା । ନିଜର ମାନଇଜ୍ଜତ ତ ଯିବ,  କଥା ଦାଣ୍ଡରେ ପଡ଼ି ହାଟରେ ଗଡ଼ିବ । ସେମିତି ଘଟଣା ଘଟିଛି ଜଣେ କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ । ବିବାହ କରିବାକୁ କହି ସାଥୀ ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳ ସହ ସଂପର୍କ ରଖି ଧୋକାଦେବା ପରେ ଘଟିଛି ଏହି ଘଟଣା । ମହିଳା ଆଣିଛନ୍ତି ସାଂଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ ।

ମୁରାଦାବାଦ ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳରେ କାମ କରୁଥିବା ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କ ସେହି ଥାନାରେ କାମ କରୁଥିବା ଜଣେ ପୁରୁଷ କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ପୁରୁଷ କନେଷ୍ଟବଳ ବିବାହ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ । ବିବାହ କରିବାକୁ କହି ଲିଭ-ଇନରେ ସାଙ୍ଗରେ ରହୁଥିଲେ । ଦୁଇ ବର୍ଷକାଳ ସାଙ୍ଗରେ ରହିବା ପରେ ମହିଳାଙ୍କର  ୬୦୦କି.ମି. ଦୂର ମୁଲତାନପୁର ବଦଳି ହୋଇଯାଇଥିଲା । ବଦଳି ହେବାପରେ ପୁରୁଷ କନେଷ୍ଟବଳ ଆଉ ଯିବା ଆସିବା କରୁ ନଥିଲେ କି ସଂପର୍କ ରଖୁନ ଥିଲେ । ବିବାହ କରିବାକୁ କହିବାରୁ ସେ ସିଧାସିଧା ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ।

ମହିଳାଙ୍କୁ ସେ ମଧ୍ୟ ବ୍ଲାକମେଲ କରିବାକୁ ପଛାଉ ନ ଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣାରେ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟାଳୟରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିବା ପରେ ପୁରୁଷ କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁକରି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବାକୁ ଏସପି ମହିଳାଙ୍କୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଛନ୍ତି ।  

   Related Posts