previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କାଶ୍ମୀର ଘାଟି ଅଶାନ୍ତ, ପୁଣି ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କଲେ ଆତତାୟୀ
  • ||
  • ଆଣବିକ ଦସ୍ତାବିଜ ପାଇଁ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଘରେ ହୋଇଥିଲା ଚଢଉ : ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ବଡ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ଦମ୍ ଦେଖାଇଲା ଜିମ୍ବାଓ୍ୱେ, ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ କଲା ସତର୍କ
  • ||

ସ୍ୱାମୀ ଶ୍ୱଶୂରଙ୍କ ନିର୍ଯାତନା ସହି ନପାରି ମହିଳା ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

18/08/2018 at 7:15 PM

ସ୍ବାମୀ ଶ୍ବଶୂରଙ୍କ ନିର୍ଯାତନା ସହି ନପାରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ଜଣେ ମହିଳା ଡାକ୍ତର ।ଛତ୍ରପୁର ଅଂଚଳର ରଘୁନାଥ ଦାଶ । ଜଣେ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଶିକ୍ଷକ। ପତ୍ନୀ କୁସୁବ ପ୍ରଭା ମିଶ୍ର । ଛତ୍ରପୁର ଏନଏସି ପ୍ରାଇମେରୀ ସ୍କୁଲରେ ଶିକ୍ଷକ ଭାବେ ଏବେ କାର୍ଯରତ । କେତେ ଆଶାରେ ବଡ଼ ଝିଅ ଅର୍ଚ୍ଚନାକୁ ପାଠ ପଢ଼ାଇ ଡାକ୍ତର କରିଥିଲେ । ଝିଅର ସୁନ୍ଦର ଭବିଷ୍ୟତ ଆଉ ଖୁସି ପାଇଁ ଡାକ୍ତର ଜ୍ବାଇଁ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ୨୦୧୩ ଡିସେମ୍ବରରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ଗାଡ଼କଣର ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ଦାସଙ୍କ ପୁଅ ଡାକ୍ତର ଅଂଜନ ଦାଶଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଅର୍ଚ୍ଚନା । ଯୌତୁକ ବାବଦକୁ ନଗତ ୧୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା, ୨୦ଭରି ସୁନା ଅଳଙ୍କାର, କାର ସବୁ କିଛି ଦେଇଥିଲେ । ହେଲେ ସ୍ବାମୀ ଶ୍ବଶୂରଙ୍କ ନିର୍ଯାତନା ସହି ନପାରି ଝିଅ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଭଳି ଚରମ ପନ୍ଥାକୁ ବାଛିନେଲା । ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ବାପାମାଆଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ବିବାହର କିଛି ମାସ ପରେ ଶ୍ବଶୂର ଘର ପରିବାର ଝିଅ ଉପରେ ଅକଥନୀୟ ନିର୍ଯାତନା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ । ଅର୍ଚ୍ଚନା ଆଉ ଅଞ୍ଜନ ଉଭୟ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚାକିରୀ କରୁଥିଲେ । ହେଲେ ସ୍ବାମୀ ଅଞ୍ଜନ ଦାସଙ୍କ ଦ୍ବାରା ମାନସିକ ନିର୍ଯାତନା ଏତେ ବଢ଼ିଯାଇଥିଲା ଯେ, ୨୦୧୭ ଡିସେମ୍ବରରେ ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କୁ ବ୍ରେନ୍ ଷ୍ଟେ୍ରାକ୍ ହୋଇଥିଲା । ବାପଘର ଲୋକେ ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଏମକେସିଜିରେ ଚିକିତ୍ସା କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ବାରମ୍ବାର ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ଉପରେ ଚାପ ପକାଇ ଆସୁଥିଲେ ଡାକ୍ତର ଅଞ୍ଜନ ଦାସ । ଆଉ ଶେଷରେ ଡିଭୋର୍ସ ପାଇଁ ନୋଟିସ ପାଇଥିବା ଅର୍ଚ୍ଚନା ମାନସିକ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଭଳି ଚରମ ପନ୍ଥା ବାଛିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ ।

   Related Posts