scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ କ୍ୟାବ୍ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ଛେଚିଲେ ମହିଳା, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍

17/11/2021 at 11:32 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୭/୧୧: ପୁଣି ଜଣେ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ । ଲକ୍ଷ୍ନୌ ପରେ ଏବେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଏପରି ଘଟଣା । ଜଣେ ମହିଳା କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ମାଡ ମାରିବାର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଭିଡିଓରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳା ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ କଲର ଧରି ଚାପୁଡ଼ା ମାରିବା ସହ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା କରୁଛନ୍ତି । ମାମଲାରେ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କଠାରୁ ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହେବ ।

ଏହି ଭିଡିଓଟି ପଶ୍ଚିମ ପଟେଲ ନାଗର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର । ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ମହିଳା ଓ ତାଙ୍କ ସ୍କୁଟି ନମ୍ବରରୁ ପୋଲିସ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖୋଜିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି । ସୂଚନାନୁସାରେ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ୨ ମିନିଟର ଭିଡିଓରେ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ଟି-ସାର୍ଟ ଏବଂ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଥିବା ଜଣେ ମହିଳା କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଖୁବ ଜୋରରେ ପିଟିଥିଲେ ।

ତେବେ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଅନ୍ୟ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଆଉ ଜଣେ ମହିଳା ମଧ୍ୟ ଚୁପଚାପ୍ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ କଥାରୁ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ସେମାନେ ମାଡ ମାରୁଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ଭୁଲ ଥିବା କହୁଛନ୍ତି । ଆଉ କିଛି ଲୋକ ସେଠାରେ ଛିଡା ହୋଇ ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ପଶ୍ଚିମ ପଟେଲ ନାଗାରର କସ୍ତୁରୀ ଲାଲ ଆନନ୍ଦ ମାର୍ଗରେ ବ୍ଲକ -22 ବିଷୟରେ ଏହି ଘଟଣା କୁହାଯାଉଛି ।

ମହିଳା ଜଣକ ଅନ୍ୟ ଝିଅ ସହିତ ସ୍କୁଟିରେ ଯାଉଥିଲେ । ରାସ୍ତାରେ ଯିବା ସମୟରେ କ୍ୟାବ ନେଇଯାଉଥିବା ଡ୍ରାଇଭର ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କୁ ଜାଗା ଦେଇନଥିଲେ । ବାସ୍ ଏତିକିରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ରାଗରେ ତାଙ୍କ ସ୍କୁଟିକୁ ରାସ୍ତାରେ ପାର୍କ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରି ସେ କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଟାଣି ନେଇଥିଲେ । ଭିଡିଓରେ ସେ କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭରର ସାର୍ଟ ଧରି ତାଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିଲେ ।

ବଦଳରେ ଡ୍ରାଇଭର ଜଣଙ୍କ ଚୂପଚାପ ଛିଡା ହୋଇ ମାଡ ଖାଇଥିଲେ, ହେଲେ କୌଣସି ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିନଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ କିଛି ଲୋକେ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ । ତେବେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ ।

   Related Posts