scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଲକଡାଉନ ବେଳେ ବିଜେପିକୁ ବଡ ଝଟ୍‌କା : ସଂଗଠନ ମୁଖ୍ୟ ପଦ ସହ ଦଳ ଛାଡିଲେ ଲଦାଖ ନେତା ଛେରିଙ୍ଗ୍ ଦୋରଜେ୍

4/05/2020 at 2:35 PM

ଲାଦଖ ୦୪/୦୫ : କରୋନା ସଙ୍କଟ ମଧ୍ୟରେ ବିଜେପି ଏକ ବଡ ଝଟକା ଲାଗିଛି | ରବିବାର ଦିନ ଲାଦଖର ନବ ନିଯୁକ୍ତ ୟୁଟି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଏବଂ ପୂର୍ବତ୍ତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଛେରିଙ୍ଗ ଦୋରଜେ ନିଜର ରାଜନୈତିକ ପଦବୀ ସହ ଦଳର ପ୍ରାଥମିକ ସଦସ୍ୟତାରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି | ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଫସିରହିଥିବା ଲାଦଖର ବାସିନ୍ଦା, ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ, ରୋଗୀ ତଥା ତୀର୍ଥଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବାରେ ଅସଫଳ ହେବାରୁ ଛେରିଙ୍ଗ ଦୋରଜେ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି |

ଛେରିଙ୍ଗ ଦୋରଜେ ମାମଲା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ବିଜେପିର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଜେ.ପି. ନଡ୍ଡାଙ୍କୁ ନିଜର ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି, ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରାନ୍ତରେ ଫସି ରହିଥିବା ଲାଦଖବାସିଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବାରେ ୟୁଟି ଅସମର୍ଥ ହୋଇଛି | ଲୋକଙ୍କ ଦୟନୀୟ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ୟୁଟି ପ୍ରଶାସନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅସମ୍ବେଦନଶୀଳ | ଏଥିପାଇଁ ନିଜକୁ ଦାୟୀ କରି ସେ ନିଜ ପଦବୀରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି |

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର ପୁନର୍ଗଠନ ପରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କେନ୍ଦ୍ର ଶାସିତ ମାନ୍ୟତା ପାଇଥିବା ଲଦାଖରେ ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ ପ୍ରଥମେ ଛେରିଙ୍ଗ ଦୋରଜେ ପଦବୀ ସମ୍ଭାଳିଥିଲେ | ବିଜେପିର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ତଥା ପୂର୍ବତ୍ତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଛେରିଙ୍ଗ ଦୋରଜେଙ୍କୁ ବିଜେପି ପ୍ରଥମ ମୁଖ୍ୟ ମନୋନୀତ କରିବା ପାଇଁ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଜେ.ପି.ନଡ୍ଡା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ |

   Related Posts