AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ପ୍ରାପ୍ୟ ମାଗିବାରୁ ଝିଅକୁ ବନ୍ଧକ ରଖିଲେ ଇଟାଭାଟି ମାଲିକ ; ଉଦ୍ଧାର ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଲେ ଦମ୍ପତ୍ତି

25/01/2019 at 12:01 PM

ବରଗଡ ୨୫|୧: ପେଟ ପାଟଣା ପାଇଁ ଦାଦନ ଖଟିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ଦମ୍ପତି । ପୁଅର ଦେହ ଖରାପ ହେବାରୁ କାମ କରିଥିବା ପାଉଣା ମାଗିଲେ ଭାଟି ମାଲିକଙ୍କୁ । ମାତ୍ର ମାଲିକ ପାଉଣା ଦେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ବନ୍ଧକ ରଖିଛନ୍ତି । ଆଜି ଉକ୍ତ ଦମ୍ପତ୍ତି ନିଜ ଝିଅକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବାକୁ ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଗୁହାରି କରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଗତ ୬ମାସ ପୂର୍ବରୁ ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ପାଇକମାଲ ଥାନା ମିଠାପାଲି ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ କୁଟ୍ରାଖମାର ଗାଁର ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜଗତ ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମୁନଗା ଜଗତ ନିଜ ପୁଅ ଝିଅ ସହ ଅନୁଗୋଳ ଜିଲ୍ଲା ଖମାର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁରଡିବେଡା ଗାଁର ବଗା ବିଶ୍ବାଳ ଓ ବଣ୍ଟି ବିଶ୍ବାଳଙ୍କ ଇଟାଭାଟିରେ କାମ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜଗତଙ୍କ ପୁଅର ଦେହ ଖରାପ ହୋଇଥିଲା । ପୁଅର ଚିକିତ୍ସାରେ ସବୁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଯିବାରୁ ଇଟାଭାଟି ମାଲିକଙ୍କୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲେ ରବୀନ୍ଦ୍ର । ମାତ୍ର ଇଟାଭାଟି ମାଲିକ ଟଙ୍କା ଦେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଇଟା ବର୍ଷାରେ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥିବା କହି କାମରୁ ବାହାର କରିଦେଇଥିଲେ । ରବୀନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ନାବାଳିକା ଝିଅକୁ ବନ୍ଧକ ରଖିଛନ୍ତି ଇଟାଭାଟି ମାଲିକ । ତେଣୁ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଇଟାଭାଟି ମାଲିକଠାରୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଆଣିବାକୁ ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଠାରେ ଗୁହାରି କରିଛନ୍ତି ରବୀନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମୁନଗା ।

   Related Posts