ଲାପତା ଲେଡିଜ୍ ଫେମ୍ ପ୍ରତିଭା-ସ୍ପର୍ଶ କରୁଛନ୍ତି କି ଡେଟ୍ ? ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ଫିଲ୍ମ

Published By : Prameya-News7 Bureau | May 28, 2024 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୮।୦୫: ଅମୀର ଖାନଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ପତ୍ନୀ କିରଣ ରାଓ । ସେ ଜଣେ ଚମତ୍କାର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା। ତାଙ୍କର ନିକଟରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ 'ଲାପତା ଲେଡିଜ୍' ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛି। ଦର୍ଶକ ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ଏବଂ ସରଳତାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମର ତାରକାମାନେ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକଙ୍କ ପ୍ରିୟ ପାଲଟିଛନ୍ତି। ବିଶେଷକରି ଅଭିନେତା ସ୍ପର୍ଶ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ, ପ୍ରତୀଭା ରାଣା ଏବଂ ନିତାନଶି ଗୋୟଲ ଦୀପକ, ଜୟା ଏବଂ ଫୁଲ କୁମାରୀଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ପାଇଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଲାପତା ଲେଡିଜ୍ ର ଦୁଇ କଳାକାରଙ୍କୁ ପପାରାଜିଙ୍କ ସହିତ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ସ୍ପର୍ଶ ଏବଂ ପ୍ରତୀଭା ଏକାଠି ଏକ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉଭୟଙ୍କ ଡେଟିଂ ଗୁଜବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। 

 


ଲାପତା ଲେଡିଜଙ୍କ ବିରାଟ ସଫଳତା ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତୀଭା ଏବଂ ସ୍ପର୍ଶଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଦୁହେଁ ଏକତ୍ର ମୁଭି ଡେଟ୍‌ରେ ଯାଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତୀଭା କୁଲ୍‌ ଲୁକ୍‌ରେ ଥିବା ବେଳେ ଅଭିନେତା ସ୍ପର୍ଶ ବ୍ରାଉନ୍ ଟି-ସାର୍ଟ ଏବଂ କଳା ପ୍ୟାଣ୍ଟରେ ଚମତ୍କାର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଖୁବ୍ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଥିଲେ । 

ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା କେମେଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଖୁବ୍‌ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ସେମାନଙ୍କ ଡେଟିଂ ବିଷୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲେ । ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ସ୍ପର୍ଶ ଏବଂ ପ୍ରତୀଭାଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହାପୂର୍ବରୁ ଉଭୟଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା।  ଏହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ୟୁଜର୍ସ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ନିତାନଶି ଗୋୟଲଙ୍କୁକୁ ଡାକିବା କଥା । ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ପଚାରିଲେ, “କିନ୍ତୁ ଆମେ ଦୀପକ ଓ ଫୁଲ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ।” ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପଚାରିଲେ, “ଫୁଲ କେଉଁଠାରେ ଅଛି, ଦୀପକ?” 

 

  

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.