oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୮୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ IDCO ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ, ଏକାସାଙ୍ଗେ ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚାଲିଛି ଚଢାଉ
  • ||
  • ମୁମ୍ବାଇ : ଏକତା କପୁରଙ୍କ ବଢିଲା ଅଡୁଆ, ଗିରଫ ୱାରେଣ୍ଟ ଜାରି କଲେ ବିହାର କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଗୁରୁବାରଠୁ ରାଜ୍ୟରେ ବର୍ଷା, ୧୪ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

‘Raksha Bandhan’ ରିଲିଜ୍‌ ପୂର୍ବରୁ ଅକ୍ଷୟ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ କହିଲେ ଏମିତି…

7/08/2022 at 8:03 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୭।୦୮: ବଲିଉଡ୍‌ର ଖିଲାଡି କୁମାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାର । କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ବର୍ଷକରେ ପ୍ରାୟତଃ ୩ରୁ ୪ଟି ଫିଲ୍ମ କରିଥାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଏଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରୁଛନ୍ତି ଯାହା ପାରିବାରିକ ମନୋରଞ୍ଜନ ଅଟେ । ଆପଣ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ପରିବାର ସହିତ ଦେଖିପାରିବେ, ଏହା ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ କିମ୍ବା ଦେଶପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେଉ । ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏପରି କୌଣସି ଦୃଶ୍ୟ ନାହିଁ, ଯାହା ଦର୍ଶକ ପରିବାର ସମ୍ମୁଖରେ ଅସହଜ ମନେ ହେବ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଅକ୍ଷୟ ନିଜେ ଏ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି ।

କହିବାକୁଗଲେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ରକ୍ଷାବନ୍ଧନ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ରାକ୍ଷୀ ଅବସରରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ । ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କେବଳ ଏଭଳି ଫିଲ୍ମ ତିଆରି କରନ୍ତି ଯାହା ପରିବାର ସହିତ ଉପଭୋଗ ହୋଇପାରିବ। ଅକ୍ଷୟ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଭିନ୍ନ ବିଷୟବସ୍ତୁ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି। ମୁଁ ମୋର କୌଣସି ପ୍ରତିଛବି ତିଆରି କରିବାକୁ ଚାହେଁ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଗୋଟିଏ ଜିନିଷର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନେଉଛି ଯେ ମୋର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାରିବାରିକ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ହେବା ଉଚିତ୍। ମୁଁ ଖରାପ୍‌ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଚାହେଁ ନାହିଁ । ସାଇକୋ ଥ୍ରୀଲର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହେଉ କିମ୍ବା ଏକ ସାମାଜିକ ଡ୍ରାମା ।

ଏପରି ଫିଲ୍ମ ତିଆରି କରେ ଯାହାକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବିନା ଦ୍ୱିଧାରେ  ପରିବାର ସହ ଦେଖିପାରିବେ। ମୁଁ ବିଶ୍ୱାସ କରେ ଯେ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବା ସମୟରେ ଏଥିରେ ଏକ ବାର୍ତ୍ତା କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟିକ ହେବା ଉଚିତ ଏବଂ ଯାହା ପରିବାର ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବ। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହ ଭୁମି ପେଡନେକର ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଯିଏ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରେମ ଆଗ୍ରହର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ହିମାଂଶୁ ଶର୍ମା ଏବଂ କାନିକା ଢିଲୋନ ଦ୍ବାରା ଲେକା ହୋଇଛି ।

   Related Posts