scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଦୁଇ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ କରି ସ୍ବାଧୀନ ବିଧାୟକ ଭାବେ ବିଜେଡିକୁ ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି ନିରଞ୍ଜନ- କୃଷ୍ଣ ସଗରିଆ

18/01/2019 at 2:16 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୮|୧: ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି କୋରାପୁଟର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ କୃଷ୍ଣ ସଗରିଆ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କଂଗ୍ରେସ ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ସଂପତ୍ତି ନୁହେଁ। ତାଙ୍କର ଟିକେଟ୍ ପାଇବା ନପାଇବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଏଆଇସିସି ନେବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ନିଜେ ଦଳ ବିରୋଧୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ବାଚସ୍ପତିଙ୍କୁ ନଜଣାଇ ୨ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ସସପେଣ୍ଡ କରି ସ୍ବାଧୀନ ବିଧାୟକ ଭାବେ ବିଜେଡିକୁ ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି ନିରଞ୍ଜନ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ କୃଷ୍ଣ ସଗରିଆଙ୍କୁ କଂଗ୍ରେସ ଟିକେଟ୍ ମିଳିନପାରେ ବୋଲି ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ କହିଥିଲେ । ସଗରିଆଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ଶୃଙ୍ଖଳା କମିଟି ଆଲୋଚନା କରିଛି ଏବଂ ସେ ଆଚରଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ କଲେ ଟିକେଟ୍ ର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ବୋଲି ନିରଞ୍ଜନ ।

ବିଧାୟକ ନବ ଦାସ ଓ ଯୋଗେଶ ସିଂହ ଦଳ ଛାଡ଼ିବା ଦ୍ବାରା ବିଶେଷ କିଛି ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ନିରଞ୍ଜନ କହିଛନ୍ତି । ଏବେ ନେତା ନୁହେଁ, ଦଳ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ପିସିସି ସଭାପତି । ବିକଳ୍ପ ଚେହେରା ସବୁଠି ଅଛନ୍ତି । ୧୫ ତାରିଖରେ ନବ ଦାସଙ୍କୁ କାରଣ ଦର୍ଶାଅ ନୋଟିସ ଜାରି କରାଯାଇଥିଲା। ୧୬ ତାରିଖରେ ଏଆଇସିସିରୁ ମତାମତ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ନବ ଦାସଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କରାଯାଇଥିଲା । ଝାରସୁଗୁଡ଼ାରେ ଦଳ ପାଇଁ ବହୁ ବିକଳ୍ପ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକ ପଡ଼ିଲେ ସାଂଗଠନିକ ପୁନର୍ବିନ୍ୟାସ କରାଯିବ । ସେହିପରି ଯୋଗେଶ ସିଂହ ବିଜେଡି ସହ ସଂପର୍କରେ ଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା । ତେଣୁ ଦଳ କଣ ଚୁପ୍  ବସିଥାନ୍ତା ବୋଲି ପାଲଟା ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ।

   Related Posts