suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟାଙ୍ଗୀ: ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମୃତ, ଧାନ ଗଦା ସଜାଡି ରଖୁଥିବାବେଳେ ଦଳିଦେଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ: ବହିରା ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୫ ବାଇକ୍‌କୁ ପିଟି ହୋଟେଲରେ ପଶିଲା ସ୍କର୍ପିଓ
  • ||

କପିଲଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ନା ଫି କମ୍, କାହିଁକି କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ ଛାଡିଲେ ଏହି ଅଭିନେତା

23/08/2022 at 9:50 AM

ମୁମ୍ୱାଇ ୨୩/୦୮: ଦି କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ’ ଛାଡିଲେ ଅଭିନେତା କୃଷ୍ଣା ଅଭିଷେକ । ତେବେ ଶୋ ଛାଡିବା ପଛରେ ରହିଛି ଅନେକ କାରଣ । ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଖବର ଅଛି ଯେ କପିଲ ଶର୍ମା ସୋ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ଟିଭି ପରଦାରେ ପୁଣିଥରେ କମ୍‌ବ୍ୟାକ୍ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ପ୍ରଶଂସକମାନେ ପୁଣିଥରେ ହସର ଦୁଇଗୁଣ ମଜା ପାଇବେ । କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସୋ ବନ୍ଦ ହୋଇଥିଲା ସେତେବେଳେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ନିରାଶା ଦେଖାଦେଇଥିଲା । ସୋକୁ ନେଇ ଅନେକ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା କରାଯାଉଥିଲା । କାରଣ କୃଷ୍ଣା ଅଭିଷେକ ଶୋ’ର ଆଗାମୀ ସିଜିନରେ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରୁନାହାଁନ୍ତି । ଯାହାକୁ ନେଇ ଜାରି ରହିଛି ଚର୍ଚ୍ଚା । ନିଜେ କୃଷ୍ଣା ଏହି ରହସ୍ୟ ଉପରୁ ହଟାଇଛନ୍ତି ପରଦା ।

ସପନାଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଶୋ ଜରିଆରେ ବେଶ୍ ଫେମସ ଥିଲେ କୃଷ୍ଣା । ଯାହାଙ୍କୁ ଦର୍ଶକ ବେଶ୍ ମିସ କରିବେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ସମସ୍ତେ ସପନାଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ବହୁତ ମିସ୍ କରିବେ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । କୃଷ୍ଣା ଅଭିଷେକ ନିଜର ଚରିତ୍ରରେ ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ଟିଂ କରି ଶୋ’କୁ ଦେଇଥିଲେ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ । କୃଷ୍ଣା ନିଜେ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ସପନାଙ୍କ ଚରିତ୍ର ତାଙ୍କୁ ଏକ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ଦେଇଛି ।

ଚୁକ୍ତିଭିତ୍ତିକ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ସେ ଶୋ’ରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଥିଲେ ବୋଲି କୃଷ୍ଣା କହିଛନ୍ତି । ଶୋ’ର ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ସହଯୋଗୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ- “ଶୋ’ର ନିର୍ମାତା ଏବଂ କୃଷ୍ଣା ଜିନିଷ ଠିକ୍ କରିବାକୁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ସବୁଠାରୁ ବଡ କାରଣ ଥିଲା ସେମାନଙ୍କର ଫିସ୍ । ଶୋ’ର ନିର୍ମାତା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ସୋ’ରୁ ବାହାରେ ରହିବାକୁ ପଡିଲା ।

ତଥାପି, ଆମେ ତଥାପି ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛୁ ଯେ ଏହି ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ ଏବଂ କୃଷ୍ଣ ଶୋ’କୁ ଫେରିବେ । ଏହି ସମୟରେ, ଆହୁରି ଗୁଜବ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ​​ଯେ କୃଷ୍ଣା ଅଭିଷେକ ଏବଂ କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଶୋ ଛାଡିବାର ପ୍ରମୁଖ କାରଣ ଥିଲା । ତେବେ ଏହା ଗୁଜବ ବୋଲି କେହି କେହି କହିଛନ୍ତି । ଦେଖାଯାଉ ଆଗକୁ ଏହି ଘଟଣା କେଉଁ ମୋଡ ନେଉଛି ।

   Related Posts