suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

କଳାକାରଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କଲେ KRK, କହିଲେ-ବଲିଉଡ୍‌ର ଶେଷ ଭରସା କାର୍ତ୍ତିକ

26/12/2022 at 9:27 AM

ବଲିଉଡ୍‌ ଏବେ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରୁଛି । ନୂଆ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେଉଥିଲେ ବି ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ରେ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛି । ଅମୀର ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଲାଲ୍‌ ସିଂ ଚଢ଼ା, ଭେଡିୟା ପରେ ଏବେ ରଣବୀର ସିଂଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସର୍କସ ମଧ୍ୟ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା। ପ୍ରଥମ ଦୁଇ ଦିନରେ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ରେ ଆଶାଠାରୁ ଢେର ପଛୁଆ ରହିଛି ।  ଏହା ଭିତରେ ଆତ୍ମଘୋଷିତ ସିନେ କ୍ରିଟିକ୍‌ କେ.ଆର.କେ ଏବେ ରଣବୀର ସିଂ, ବରୁଣ ଧୱନ, ବିକି କୌଶଲ, ଶାହାରୁଖ ଖାନ, ସଲମାନ ଖାନ୍‌, ଆମିର ଖାନ୍‌ ପ୍ରମୁଖଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ କଳାକାରଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । ଟୁଇଟ୍‌ କରି କେ.ଆର୍‌.କେ କହିଛନ୍ତି, ସବୁ ଷ୍ଟାର୍‌ଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଶେଷ ହୋଇଗଲାଣି।

ଏବେ କେବଳ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ ହିଁ ବଲିଉଡ୍‌ର ଶେଷ ଭରସା । ବଲିଉଡ୍‌ ଏବେ ସମସ୍ୟାରେ ଫସିଛି । ବରୁଣ ଧୱନ ୱେବ୍‌ ସିରିଜ୍‌, ବିକି କୌଶଲ ଓଟିଟି ଆକ୍ଟର ହୋଇଗଲେଣି । ରଣବୀର ସିଂଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ବି ଶେଷ ହୋଇସାରିଛି । ଫ୍ଲପ୍‌ ଷ୍ଟାର ଶାହିଦ୍‌ କପୁର ୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ପାଉଣା ନେଉଛନ୍ତି ।  ତେଣୁ ଏବେ କେବଳ କାର୍ତ୍ତିକ ଭରସା ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଟୁଇଟ୍‌ରେ ଅନେକ ୟୁଜର୍ସ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି । ଅନେକେ କେ.ଆର୍‌.କେଙ୍କ କଥାକୁ ସମର୍ଥନ ଦେଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

କାର୍ତ୍ତିକ ଜଣେ ସଫଳ ଅଭିନେତା ଭାବେ ନିଜକୁ ପ୍ରମାଣିତ କରିସାରିଛନ୍ତି । ଚଳିତ ବର୍ଷ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ‘ଭୁଲ୍‌ ଭୂଲେୟାଁ-୨’ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛି । ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଶେହଜାଦା, କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ, ଆଶିକି ୨, ସତ୍ୟପ୍ରେମ୍‌ କି କଥା ଆଦି ଫିଲ୍ମରେ କାର୍ତ୍ତିକ ନଜର ଆସିବେ ।

   Related Posts