scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଏଥର ହେବ ଡିଜିଟାଲ୍ ଲଢେଇ, ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆକୁ ପ୍ରମୁଖ ଅସ୍ତ୍ର ଭାବେ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ କୋରାପୁଟ ବିଜେଡିର ପ୍ରସ୍ତୁତି

26/08/2023 at 1:27 PM

କୋରାପୁଟ ୨୬।୮: ଏଥର ହେବ ଡିଜିଟାଲ ଲଢେଇ । ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆକୁ ପ୍ରମୁଖ ଅସ୍ତ୍ର ଭାବେ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିଛି ବିଜେଡି । ଆସନ୍ତା ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ କୋରାପୁଟରେ ଡିଜିଟାଲ ଲଢେଇ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି ଦଳ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ଘେରିବାକୁ କୋରାପୁଟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆର ଏକ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି । ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ଓ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକଟି ଯୋଜନା ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟକୁ ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରୁଛି ଦଳ ।

ବିରୋଧୀ ଦଳକୁ ତୃଣମୂଳ ସ୍ତରରେ ଟାର୍ଗେଟ କରିବା ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ବିଜୁ ପାଠାଗାର ଠାରେ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ରାଜ୍ୟ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ଈଶ୍ଵର ପାଣିଗ୍ରାହୀ, ଜିଲ୍ଲା ବିଜେଡି ସଭାପତିଙ୍କ ସହ କୋରାପୁଟ ବିଧାୟକ, ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ବିଧାୟକ ଓ ପୌର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଆଗକୁ କିଭଳି ଭାବରେ ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରାଯିବ ସେନେଇ ବିଜେଡ଼ି ଆଇଟି ଏକ୍ସପର୍ଟ ବିଶ୍ଵ ରଞ୍ଜନ ନାୟକ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ ।

ବୈଠକରେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଦଳକୁ ଆହୁରି ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବାକୁ ଏକ ରୂପରେଖା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେବେ ଆସନ୍ତା ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଲଢେଇ ଜୋରଦାର ହେବା ନେଇ ସ୍ପଷ୍ଟ ବାରି ହୋଇପଡୁଛି ।

You Can Read :

   Related Posts