ଜୁନ୍‌ ୦୫ ତାରିଖ, ବୁଧବାର ; ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ କେମିତି ରହିବ ଆଜିର ଦିନ

Published By : Prameya-News7 Bureau | June 05, 2024 IST

ମେଷ - କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଦାୟିତ୍ଵ ବଢିବ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । ଆସନ୍ତାକାଲି ଆପଣ କିଛି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ।

ବୃଷ - ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ ।  ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନ ହେତୁ ତୁମର ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ ।ଆପଣ କିଛି ପାରମ୍ପରିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ।କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମହାନତା ଦେଖାଇବେ । ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ରୀତିନୀତି ଶିକ୍ଷା ଦେବେ ।

ମିଥୁନ - ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଉତ୍ତମ ହେବ । ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ ଏବଂ   ବୁଧବାର ଆଜି ମାଆଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଳିବ ।ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ରହିଛି ।

କର୍କଟ - ମନ ଉଦବେଗ ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ । ବଡ ସମ୍ପତ୍ତି କାରବାର ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶକ୍ତିର ସମ୍ପର୍କ ରହିବ, ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ । ବୁଧବାର କାହାକୁ ଟଙ୍କା ଦେଲା ବେଳେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ ।

ସିଂହ - ବିଭିନ୍ନ ସୂତ୍ରରୁ ଆୟର ଯୋଗ ରହିଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଉତ୍ତମ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ମନ ସାମାନ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରେ । ପରିବାରରେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ଲାଗି ରହିବ । ଭ୍ରମଣର ଯୋଗ ରହିଛି । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନେ ଚଞ୍ଚଳ ହେବେ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହଯୋଗ ମିଳିବ ।

କନ୍ୟା -  ମନକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖନ୍ତୁ  । ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ବଢିପାରେ । ଅତ୍ୟଧିକ ଉତ୍ସାହରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ପରିବାରର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ । ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ ।

ତୁଳା - ଭାଗବତ ସେବାରେ ମନୋନିବେଶ କରିବେ । ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ, କିନ୍ତୁ ମନ ଅସ୍ଥିର ହୋଇପାରେ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ।

ବିଛା - ଦିନଟି ରେ କର୍ମ ଚଞ୍ଚଳ ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ । ଚାକିରିରେ ମଧ୍ୟମ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଆସନ୍ତାକାଲି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶା ଅନୁସାରେ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ପରିବାର ସହ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ଯାନବାହାନରେ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ । 

ଧନୁ - ଅନାବଶ୍ୟକ କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ପରିବାରର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ବିଦେଶୀ ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଲାଭର ସୁଯୋଗ ରହିବ ।  ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନେ ଲାଭବାନ ହେବେ । 

ମକର - ମନରେ ଶତ୍ରୁ ମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭୟ ଭାବ ରହିବ । ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ହୁଅନ୍ତୁ  ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତ । ଜୀବନ ଅସଂଗଠିତ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ଯୋଗ ରହିଛି । ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେବ ।

କୁମ୍ଭ - ବହୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ମନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେବ । ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରିର ଅନ୍ୟ ଏକ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ । ପରିବାରଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିପାରେ । ପିତାଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମିଳିବା 

ମୀନ - ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ ।ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । କଳହ ଯୋଗ ରହିଛି। ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ମଧ୍ୟ ହୋଇ ପାରେ । ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ଜ୍ୟୋତିର୍ବିଦ ଶ୍ରୀ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶେଖର ନାୟକ, ଯୋଗାଯୋଗ - ୮୨୪୯୮୨୬୬୮୨

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.