ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ଯେଉଁମାନଙ୍କ ହାତରେ ଏହି ଚିହ୍ନ ଥାଏ ସେମାନେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇଥାନ୍ତି

8/12/2020 at 5:04 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୮/୧୨ : ଶାସ୍ତ୍ରରେ ହସ୍ତରେଖା ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଅନେକ ତଥ୍ୟ ରହିଛି। ହସ୍ତରେଖା ଆକଳନ କରି ଆମେ ଭବିଷ୍ୟତ ସମ୍ପର୍କରେ ବହୁତ କିଛି ଜାଣିଥାଉ। ବ୍ୟକ୍ତି କେତେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ତାହା ହାତର କିଛି ରେଖା ଦ୍ୱାରା ଜାଣି ହୋଇଥାଏ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରେଖା ସମ୍ପର୍କରେ ଯାହା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଦର୍ଶାଇଥାଏ।

ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ରେଖା ଚନ୍ଦ୍ରପର୍ବତରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ, ସେମାନେ ନିଜ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରନ୍ତି ଏବଂ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହୁଅନ୍ତି। ଏମାନେ ଜୀବନରେ ମାନସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ କରିଥାନ୍ତି। ଯେଉଁମାନଙ୍କ ହାତ ରେଖା ଏମ M ଆକୃତିର ସେମାନେ ବହୁତ ଚାଲାକ ହୋଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଏମାନେ ବହୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ଵାସୀ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନେତୃତ୍ୱ କ୍ଷମତା ଥାଏ। ସେଥିପାଇଁ ଏମାନେ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଆଗକୁ ଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ସଫଳତା ହାସଲ କରନ୍ତି। ଏମାନେ ଜୀବନର ସବୁ ବାଧାବିଘ୍ନ ପାର କରିଦିଅନ୍ତି।

ବହୁତ କମ ଲୋକଙ୍କ ହାତରେ ଏକ୍ସ X ଚିହ୍ନ ଥାଏ। ଏହି ଚିହ୍ନ ମସ୍ତିସ୍କ ରେଖା ଓ ହୃଦୟ ରେଖା ମଝିରେ ଥାଏ। ଯେଉଁମାନଙ୍କ ହାତରେ ଏହି ଚିହ୍ନ ଥାଏ ସେମାନେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି। ରିସର୍ଚ୍ଚ ଅନୁଯାୟୀ, ହାତରେ ଏକ୍ସ ଚିହ୍ନ ଥିଲେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସଫଳତା ସହ ପ୍ରସିଦ୍ଧି ମଧ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥାଏ। ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଆର୍ଥିକ ମାମଲାରେ ମଧ୍ୟ ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇଥାନ୍ତି।

ଦୁଇ ହାତକୁ ମିଶାଇଲେ ଯଦି ଅର୍ଦ୍ଧଚନ୍ଦ୍ର ଆକାର ହେଉଥାଏ ତାହେଲେ ସେମାନେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ହାତରେ ଗୁରୁ ପର୍ବତରୁ ଶନି ପର୍ବତର ଶେଷ ଯାଏଁ ସିଧା ଥାଏ ଏବଂ କୌଣସି ଜାଗାରେ କଟି ନ ଥାଏ ଏବଂ ଅର୍ଦ୍ଧଚନ୍ଦ୍ର ନିର୍ମାଣ କରେ ତାହେଲେ ଏମାନେ ବହୁତ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହେବାସହ ବୁଦ୍ଧିମାନ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏହିଭଳି ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ବୁଦ୍ଧି ବଳରେ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଥାନ୍ତି।

(ବି: ଦ୍ର: ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ସାମାନ୍ୟ ତଥ୍ୟ ଉପରେ ଆଧାରିତ, କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପୂର୍ବରୁ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ)

   Related Posts