ପରିବାରର ସମର୍ଥନ ମିଳିବ; ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସଫଳ ହେବେ

Published By : Prameya-News7 Bureau | March 25, 2023 IST

ମେଷ:~ ମନରେ ଅନେକ ଆଶା ଲାଗି ରହିବ। ନିଜ ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ। ପରିବାରର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀ ମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। 

ବୃଷ:~ ପରିବାରରେ ଖୁସି ର ବାତାବରଣ ରହିବ। ବାହ୍ୟ ସ୍ଥାନରୁ ପୁରସ୍କୃତ ହେବେ। ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଚାକିରିରେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ। ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ:~ କାର୍ଯ୍ୟ ହାନି ଘଟିବ। ଚିନ୍ତା ରେ ରହିବେ। ନିରାଶା ଏବଂ ଅସନ୍ତୋଷ ମନରେ ରହିବ ଅନାବଶ୍ୟକ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

କର୍କଟ:~ ଅଯଥା ବ୍ୟୟ ଯୋଗ ରହିଛି। ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ମନ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିପାରେ। ପରିବାରର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆୟର ଉତ୍ସ ବିକାଶ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ରେ ଆୟ ବ୍ୟୟ ସମାନ ରହିବ।

ସିଂହ:~ ମନ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ। କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଏକ ବ୍ୟବସାୟିକ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ଅମାନଯୋଗୀ ହେବେ।

କନ୍ୟା:~ମନ ଖୁସି ହେବ, କିନ୍ତୁ ଚାକିରିରେ ଥିବା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଅନାବଶ୍ୟକ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଯେ କୌଣସି ଅତିରିକ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିପାରେ। ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତା ଲାଗି ରହିବ।

ତୁଳା:~ ପରିବାରରେ ସୁଖ ସନ୍ତୋଷ ଲାଗି ରହିବ।ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ରହିବ। ଚାକିରି ସାକ୍ଷାତକାର ଇତ୍ୟାଦିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ।

ବିଛା:~ସୁଖ ହାନି ହୋଇ ପାରେ। ଆତ୍ମ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରେ ରୁହନ୍ତୁ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ମଧ୍ୟମ ରହିବ। ଚାକିରିରେ କୌଣସି ଅତିରିକ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିପାରେ। ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ। ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ।

ଧନୁ:~ ଦୃଢ଼ ମନା ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ହେଲେ ମଧ୍ୟ ମନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଲାଗି ରହିବ। ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ଜୀବନ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ହୋଇପାରେ। ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ।

ମକର:~ ବଚନରେ ମଧୁରତା ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଧର୍ଯ୍ୟ ଅଭାବ ରହିବ। ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପରିବାରର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ଶୈଖିକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

କୁମ୍ଭ:~ ମନ ଖୁସି ହେବ, କିନ୍ତୁ ସଂଯମ ମଧ୍ୟ ରହିବ। କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପରିବାରର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ।

ମୀନ:~ ସର୍ବ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ। ମନରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ। ଚାକିରିରେ ,କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ। ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ। ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ପିତାମାତାଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ।

ଜ୍ୟୋତିର୍ବିଦ:~ ଶ୍ରୀ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶେଖର ନାୟକ, ଯାଜପୁର

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.