suno sunao
Aao Nxt
suno sunao
AAo728x90 (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, odisha news,khabar odisha,news in oriya

ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ; ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ ଯୋଗ ରହିଛି

24/03/2023 at 9:42 PM

ମେଷ:~ ଆସନ୍ତାକାଲି ରାଶିରେ ଆପଣଙ୍କର ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ରହିଛି। ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅଳ୍ପ ବହୁତ ଦୁର୍ବଳ ହେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆୟରେ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆସିବ।

ବୃଷ:~ ପ୍ରତାରଣାର ଶିକାର ହୋଇ ପାରନ୍ତି। ମନ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବ। ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ହେବ। ପରିବାରର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ପାଇବ। ବୌଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଆୟ ହୋଇପାରେ।

ମିଥୁନ:~ ଅଧିକ ଆୟ ଯୋଗ ରହିଛି।ମନ ଖୁସି ରହିବ, ତଥାପି ଆତ୍ମ-ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ରହିବ। ଚାକିରିରେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ହେବ। ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଅସଂଗଠିତ ହେବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ।

କର୍କଟ:~ ଉଚ୍ଚ ସମ୍ମାନର ଅଧିକାରୀ ହେବେ। ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ବିଦ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଭାଇମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ।

ସିଂହ:~ ସେବାପୂଜାରେ ମନୋନିବେଶ କରିବେ।ମନ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବ। ଅନାବଶ୍ୟକ କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସନ୍ତୁଳିତ ରୁହନ୍ତୁ। ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ବାଧା ଆସିପାରେ। ଆୟ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ ଭ୍ରମଣର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

କନ୍ୟା:~ ଧନ କ୍ଷୟର ଯୋଗ ରହିଛି। ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ। ଚାକିରି ସାକ୍ଷାତକାର ଇତ୍ୟାଦିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଶାସକ ପ୍ରଶାସନଠାରୁ ସହାୟତା ମିଳିବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବ। ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଭ୍ରମଣ ରେ ଯାଇ ପାରନ୍ତି।

ତୁଳା:~ ବନ୍ଧୁ ମିଳନର ଯୋଗ ରହିଛି। ମନ ଖୁସି ହେବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ। ଶିକ୍ଷାଗତ ଏବଂ ଅନୁସନ୍ଧାନ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଅନ୍ୟ କିଛି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ମଧ୍ୟ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ।

ବିଛା:~ ଶତ୍ରୁଙ୍କ ଭୟରେ ଦିନଟି କଟିବ। ଅନାବଶ୍ୟକ କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ। ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ। ପରିବାରରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ।ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହେବ।

ଧନୁ:~ ଗୁରୁଜନଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ। ମନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଲାଗି ରହିବ। ଅଦରକାରୀ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ। ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ।

ମକର:~ କାଲି ଅଧିକ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ମନ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବ। ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ହେବ। ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ବୌଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆୟର ଉତ୍ସ ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

କୁମ୍ଭ:~ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଅର୍ଜନ କରିବେ। ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ। ତଥାପି ଧର୍ଯ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ସଙ୍ଗୀତ ପ୍ରତି ରୁଚି ବଢ଼ି ପାରେ।ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ।

ମୀନ:~ ଦୃଢ଼ମନା ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ତଥାପି ମନ ଅସ୍ଥିର ହୋଇପାରେ। ବଚନରେ ମଧୁରତା ରହିବ। ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଆୟ ଏବଂ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ପରିବାରର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ।

ଜ୍ୟୋତିର୍ବିଦ:~ ଶ୍ରୀ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶେଖର ନାୟକ, ଯାଜପୁର

   Related Posts