ପାରିବାରିକ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ; ପରୋପକାରୀ ହେବେ

Published By : Prameya-News7 Bureau | March 23, 2023 IST

ମେଷ:~ ଆଜି ମେଷ ରାଶି କୁ ଶ୍ରୀ ଚନ୍ଦ୍ର। ମନ ଖୁସି ହେବ। ମା’ଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ପରିବାରରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ। ଗୃହର ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ଏବଂ ସାଜସଜ୍ଜା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ବୃଷ:~ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଳମ୍ବରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ମନ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବ। ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ହେବ। ପରିବାରର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ପାଇବ। ବୌଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଆୟ ହୋଇପାରେ।

ମିଥୁନ:~ ପରିବାରରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ମନ ଖୁସି ରହିବ, ତଥାପି ଆତ୍ମ-ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ରହିବ। ଚାକିରିରେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ହେବ। ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଅସଂଗଠିତ ହେବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ।ପରୋପକାରୀ ହେବେ

କର୍କଟ:~ କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସର୍ବଦା ଚଞ୍ଚଳ ରହିବେ। ମନ ଖୁସି ରହିବ। ତଥାପି, ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଭାଇମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। 

ସିଂହ:~ ପରୋପକାର କରି ଆତ୍ମ ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ। ଅନାବଶ୍ୟକ କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସନ୍ତୁଳିତ ରୁହନ୍ତୁ। ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଧା ଆସିପାରେ। ଆୟ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ। ଭ୍ରମଣର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

କନ୍ୟା:~ ସୁଖ ହାନି ହେବାର ଯଥେଷ୍ଟ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ। ଚାକିରି ସାକ୍ଷାତକାର ଇତ୍ୟାଦିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଶାସକ ପ୍ରଶାସନଠାରୁ ସହାୟତା ପାଇବେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବ।

ତୁଳା:~ ବନ୍ଧୁ ମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ମନ ଖୁସି ରହିବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ଶିକ୍ଷାଗତ ଏବଂ ଅନୁସନ୍ଧାନ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଅନ୍ୟ କିଛି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ମଧ୍ୟ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ।

ବିଛା:~ ମନକୁ ଥଣ୍ଡା ରଖନ୍ତୁ। ଅନାବଶ୍ୟକ କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ। ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ। ପରିବାରରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ। ପୋଷାକ ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହେବ।

ଧନୁ:~ ମନର କିଛି କଥା ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ମନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେବ। ଅଦରକାରୀ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ। ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ।

ମକର:~ ଅଯଥା ରେ କିଛି ଦ୍ରବ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହେବ। ମା ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ବୌଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆୟର ଉତ୍ସ ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସୁସ୍ୱାଦୁ ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

କୁମ୍ଭ:~ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ ତଥାପି ଧର୍ଯ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର। ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଧାର୍ମିକ ସଙ୍ଗୀତ ପ୍ରତି ଇଚ୍ଛା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ। କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାମାନ୍ୟ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ ହେବ।

ମୀନ:~ ଦୃଢ଼ ମନା ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ମନ ଅଶାନ୍ତ ହୋଇପାରେ ଭାଷଣରେ ମଧୁରତା ମଧ୍ୟ ରହିବ। ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଆୟ ଏବଂ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ପରିବାରର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ।

ଜ୍ୟୋତିର୍ବିଦ:~ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶେଖର ନାୟକ (ଯାଜପୁର)

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.