ଜୁଲାଇ ୦୪ ତାରିଖ, ଗୁରୁବାର ; ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ କେମିତି ରହିବ ଆଜିର ଦିନ

Published By : Prameya-News7 Bureau | July 04, 2024 IST

ମେଷ - ମନ ବ୍ୟାକୁଳ ହେବ । କିଛି ଅଜ୍ଞାତ ଭୟ ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡିପାରନ୍ତି | ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ। ବିବ୍ରତ ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ । ବ୍ୟବସାୟ ଚିନ୍ତାଜନକ ହେବ ।

ବୃଷ -  ବୃଷ ରାଶିରେ ଆସନ୍ତାକାଲି ଶ୍ରୀ ଚନ୍ଦ୍ର । ଭାଷଣରେ ମଧୁରତା ରହିବ  ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ । ବୈବାହିକ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଉପହାର ସ୍ୱରୂପ କିଛି ବସ୍ତୁ ଗ୍ରହଣ କରିବେ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ମିଥୁନ - ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହେବେ । ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ହେବ  ଅନାବଶ୍ୟକ କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନେ ବହୁ ପରିଶ୍ରମ ରେ ଅଳ୍ପ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ ।

କର୍କଟ - କୌଣସି ବାହ୍ୟ ସୂତ୍ରରୁ ଅର୍ଥ ଲାଭ ର ଯୋଗ ରହିଛି ।ମନରେ ଆଶା ଏବଂ ନିରାଶାର ଭାବନା ରହିପାରେ । ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦାନ କରିବେ। ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ସିଂହ - ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ । ମନ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବ । ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ହୁଅନ୍ତୁ  । କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ଆୟର ଉତ୍ସ ହୋଇପାରେ । ଆପଣ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ । ଚାକିରିରେ ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

କନ୍ୟା - ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ । ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ଆପଣ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ଆତ୍ମ ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ । ଖର୍ଚ୍ଚ ସାମାନ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ଭବିଷ୍ୟତ ଚିନ୍ତା କରିବେ ।

ତୁଳା - ଶାରୀରିକ ଓ ମାନସିକ ପୀଡା ଅନୁଭବ କରିବେ । ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଶାନ୍ତ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ଆୟ ଏବଂ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ ।  ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆୟର ଉତ୍ସ ପାଇବେ । ବ୍ୟବସାୟ ମଧ୍ୟ ହେବ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ପରିଶ୍ରମୀ ହେବେ ।

ବିଛା - ଗୁରୁବାର ବିଛା ରାଶିକୁ ଘାତ ଚନ୍ଦ୍ର । ମନ ଅସ୍ଥିର ରହିବ । ଆତ୍ମ ବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ହେବ । ଧୈର୍ଯ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ  ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ମଧ୍ୟ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ  ବିଳମ୍ବରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ପୋଷାକ ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ଧନୁ - ମନରେ ଶତ୍ରୁଙ୍କ ପ୍ରତି ଭୟ ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ଆଶା ଏବଂ ନିରାଶାର ଭାବନା ରହିପାରେ । ପରିବାରରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ । ଜୀବନ ଅସଂଗଠିତ ହେବ   ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ଭଉଣୀ ଏବଂ ଭାଇମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । 

ମକର - ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବେ ।ମନ ଖୁସି ହେବ, କିନ୍ତୁ ସଂଯମ ରୁହନ୍ତୁ । ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ । ଜୀବନ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ହୋଇପାରେ । ଯାନର ଆନନ୍ଦ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପିତାଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ।

କୁମ୍ଭ - ପ୍ରତାରଣାର ଶିକାର ହୋଇ ପାରନ୍ତି । ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରକହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ପରିବାରର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଚାକିରିରେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ । ଭ୍ରମଣର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ମୀନ - ଉଚ୍ଚ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ ତଥାପି ମନ ଅସ୍ଥିର ହୋଇପାରେ । ଚାକିରିରେ ଥିବା ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ   ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ । ଯାତ୍ରା ଯୋଗୁଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.